Prijmite naše pozvanie na ďalší EXPERT WORKSHOP TEOSYAL zameraný na výplňové materiály. Školenie sa uskutoční 11. novembra 2023 (sobota) v X-BIONIC® HOTEL v Šamoríne.

Tešiť sa môžete na zaujímavý odborný program, ktorý bude spojený s live aplikáciami rôznych oblastí. Celým workshopom vás prevedú uznávané školiteľky spoločnosti TEOXANE, špičkové odborníčky v oblasti estetickej medicíny: Dr. Sabrina Shah-Desai a Dr. Billur Sezgin Kizilok.

Odborný program

Počas EXPERT WORKSHOP TEOSYAL sme si pre vás v spolupráci s našimi zahraničnými školiteľkami Dr. Sabrina Shah-Desai a Dr. Billur Sezgin Kizilok pripravili zaujímavý odborný program spojený s live aplikáciami.

EXPERT WORKSHOP TEOSYAL sa bude venovať týmto témam:

LIVE APLIKÁCIE:

 • úprava hornej tretiny tváre,
 • úprava strednej tretiny tváre a periorbitálnej oblasti novou technikou MLT 3.1,
 • korekcia pier s dôrazom na jedinečnosť klienta,
 • úprava spodnej tretiny tváre: sánka & brada.

Stiahnite si predbežný program EXPERT WORKSHOP TEOSYAL.
Počas celého programu je zabezpečený simultánny preklad do slovenského jazyka.

Zoznámte sa so školiteľkami

Naše pozvanie prijali špičkové odborníčky v oblasti estetickej medicíny Dr. Sabrina Shah-Desai a Dr. Billur Sezgin Kizilok. Spoločne vás prevedú celým workshopom a odovzdajú odborné skúsenosti nadobudnuté počas svojej dlhoročnej a intenzívnej praxe.

Dr. Sabrina Shah-Desai je popredná oftalmologická plastická rekonštrukčná a kozmetická chirurgička pôsobiaca v Londýne. Celosvetovo zastáva jedinečné postavenie ako medzinárodne uznávaná periorbitálna špecialistka s chirurgickými, dermatologickými a estetickými skúsenosťami. V roku 2019 bola zvolená za jednu zo 100 najvplyvnejších estetických lekárov na svete. Založila akadémiu OFAA, za čo získala ocenenie Diamond Safety in Beauty za najlepšieho nezávislého poskytovateľa školení a má aktívne členstvo v mnohých významných spoločnostiach v estetickej medicíne. Je priekopníčkou efektívnej techniky Eye-boostTM a pre dosiahnutie harmonických výsledkov pri estetických úpravách očí, tváre a krku uplatňuje prístup, ktorý nazýva Perfect 360TM.

 

Dr. Billur Sezgin Kizilok je plastická, rekonštrukčná a estetická chirurgička z Turecka s veľkým talentom. Za krátky čas po štúdiu získala titul FEBOPRAS a certifikáciu na výkon jej praxe v USA a Spojenom kráľovstve. Je autorkou viac ako 40 odborných článkov publikovaných v medzinárodných žurnáloch. V roku 2018 získala titul „Associate Professor“. Je tureckou zástupkyňou Fóra mladých plastických chirurgov Americkej spoločnosti plastickej chirurgie.

Registrácia

Vzdelávajte sa na svetovej úrovni a zaregistrujte sa na EXPERT WORKSHOP TEOSYAL ešte dnes.

Registračný poplatok* v hodnote 399,-€ s DPH v sebe zahŕňa:

 • produkt TEOSYAL Redensity 2 (2 x 1 ml) v hodnote 249,-€ s DPH,
 • celodenný vstup na prednášky a live aplikácie,
 • odborné a marketingové materiály k workshopu,
 • udelenie kreditov,
 • občerstvenie počas prestávok,
 • obed,
 • cocktail party.

* EXPERT WORKSHOP TEOSYAL je určený pre lekárov už zaškolených na aplikáciu kožných výplňových materiálov.

Kliknite na tlačidlo nižšie a zarezervujte si miesto na tomto jedinečnom workshope.  

Zvoľte počet a kliknite na tlačidlo Registrovať.

Prosíme, dôkladne vyplňte registračný formulár. Po odoslaní formulára a uhradení registračného poplatku vám príde automatický potvrdzujúci e-mail. Položky označené * sú povinné.

❕ Nezmeškajte posledný možný termín registrácie na EXPERT WORKSHOP TEOSYAL a prihláste sa do 31. 10. 2023! Po tomto dátume bude registrácia ukončená. Registrácia v deň konania workshopu na mieste nebude možná. 

Na stiahnutie: storno podmienky

Dôležité informácie

Všetky dôležité informácie a detaily k školeniu EXPERT WORKSHOP TEOSYAL nájdete na tomto mieste.

Miesto konania

Podujatie sa uskutoční v X-BIONIC® HOTEL v Šamoríne.

Ubytovanie

Ak máte počas konania EXPERT WORKSHOP TEOSYAL záujem o ubytovanie v hoteli X-BIONIC® HOTEL, spravte si rezerváciu pohodlne a rýchlo cez online rezervačný systém hotela. Kliknite na nasledujúci link:  prejsť na rezervačný systém hotelaZvýhodnená cena za ubytovanie a garancia dostupnosti ubytovania v rámci  EXPERT WORKSHOP TEOSYAL platí pri rezervácii do 13. 10. 2023.

Parkovanie

Pre účastníkov podujatia je k dispozícií bezplatné parkovisko priamo pred vstupom do hotela X-BIONIC® HOTEL, ako aj veľké parkovisko z bočnej strany hotela (2-3 min. chôdze).

Potvrdenie o účasti

Účastníkom podujatia budú udelené kredity za pasívnu účasť, a zároveň im bude vystavený certifikát potvrdzujúci účasť zaslaný v elektronickej podobe.

Mobilná aplikácia

Stiahnite si mobilnú aplikáciu do svojho smartfónu a majte všetky aktuálne informácie k EXPERT WORKSHOP TEOSYAL vždy poruke.📱 Aplikáciu si môžete stiahnuť naskenovaním QR kódu pomocou fotoaparátu svojho smartfónu alebo kliknutím priamo na QR kód:

AppStore (iOS)

Google Play (Android)

Kontakt

Máte otázky alebo nejasnosti? Neváhajte a kontaktujte nás telefonicky alebo e-mailom:

Prečítajte si ďalšie články

Aké školenia TEOSYAL pre lekárov pripravujeme?

Aké školenia TEOSYAL pre lekárov pripravujeme?

Poskytovanie odborného vzdelávania pre lekárov, zamerané na správne techniky a najnovšie metódy injektovania kyseliny hyalurónovej, patrí medzi naše priority. Práve preto organizujeme pravidelne na celom Slovensku odborné workshopy pre začiatočníkov či pokročilých lekárov. Pripravili sme pre vás prehľad odborných školení, ktoré sa budú konať v najbližších mesiacoch.