Predstavujeme vám novinku RHA® hydrogel mask. Vraví sa, že človek by mal vedieť využiť každú minútu svojho života. Čo by ste dokázali urobiť za 15 minút? Uvariť ľahkú večeru? Zatancovať si na obľúbenú pesničku? Zatelefonovať blízkej osobe? A čo tak omladnúť?

Na slovenský trh prichádza prevratná novinka od spoločnosti Teoxane: RHA hydrogel mask, ktorá má potenciál stať sa jedným z najobľúbenejších produktov kozmetickej línie Teoxane Cosmeceuticals vôbec. Za úspechom tejto unikátnej omladzujúcej pleťovej masky stojí inovatívna kombinácia hydrogélu a patentovanej rezilientnej kyseliny hyalurónovej, používanej aj pri injekčnom vypĺňaní vrások. Počas vyvíjania RHA hydrogel mask experti vsadili na hydrogél, a to z dôvodu jeho maximálnej prispôsobivosti, chladivému účinku a schopnosti absorbovať množstvo aktívnych účinných látok.

Príjemná a ešte účinnejšia

Ďalším z nesporných plusov RHA® hydrogel mask je tiež skutočnosť, že sa postará o vašu pokožku na tvári, vrátane krku, na ktorý sa pri ošetreniach z  tzv. anti-aging kategórie až pričasto zabúda. Jedno balenie totiž obsahuje dve vytvarované masky na tvár a dve určené špeciálne na oblasť krku. Novinkou je tiež spôsob nanášania masky. Keďže tvar má fixne daný, masku stačí už iba priložiť na tvár (pre správnu aplikáciu sa riaďte vystrihnutým priestorom pre oči a ústa). Maska po priložení na tvár primkne k pleti a vy cítite, ako by sa okamžite stala vašou druhou kožou. Vďaka chladivým vlastnostiam je ošetrenie osviežujúce a maximálne príjemné, konzistencia a účinné látky obsiahnuté v  RHA® hydrogel mask pokožku súčasne regenerujú i hydratujú.

Použitie Teoxane RHA hydrogel mask

Stačí pätnásť minút

Obe masky nechajte pôsobiť 15 minút, ideálne poležiačky. Po použití tvár neoplachujte. Už tak krátky čas vám postačí k tomu, aby ste pleť hydratovali, vyhladili a prežiarili. Maska sa na upokojenie pleti a znásobenie efektu používa buď v závere estetického ošetrenia priamo v ambulancii estetického odborníka alebo ju môžete vyskúšať v pohodlí domova, pokožku tak vyživiť po náročnom dni, prípadne jej dodať vzpruhu pred odchodom na dlho očakávanú spoločenskú udalosť.

Výsledky už po prvom použití

Účinky Teoxane RHA® Hydrogel mask sú podložené nielen výskumami*, ale i skúsenosťami žien – veď štatistiky hovoria jasnou rečou.

  • 100% respondentiek potvrdilo zvýšenú hydratáciu pokožky* (po pätnástich minútach sa úroveň hydratácie pokožky zvýši až o 50,9%)**
  • 95% žien ocenilo, že pleť je po ošetrení viac rozžiarená*
  • 85% dám cítilo, že pokožka je vypnutejšia*
  • 81% žien si všimlo, že vrásky a jemné línie sú zjemnené*

*  % dobrovoľníkov potvrdilo. Sebahodnotenie vykonané 21 dobrovoľníkmi. Výsledky získané po 15-tich minútach používania.
** Účinnosť testu meraná korneometrom, vykonané nezávislým laboratóriom na 21 dobrovoľníkoch.

Tip od nás

Po použití masky RHA® hydrogel mask vám odporúčame pokračovať v starostlivosti o pokožku a naniesť regeneračné pleťové sérum Teoxane RHA® Serum a / alebo spevňujúci krém proti vráskam Teoxane Advanced Filler. Následne môžete v prípade potreby naniesť make-up a vyraziť na večierok, na ktorom zažiarite dokonalou pleťou!

Krajšia a mladšia vdaka RHA hydrogel mask

 

O spoločnosti

TEOXANE Laboratories je švajčiarska spoločnosť s medzinárodným pôsobením, ktorá vznikla pred viac ako trinástimi rokmi v Ženeve. Tím expertov na estetickú medicínu tu denne pracuje na vývoji inovatívnych, účinných a bezpečných riešení pre lekárov a ich klientov vo viac ako osemdesiatich krajinách sveta.

Desaťročný intenzívny výskum spoločnosti TEOXANE Laboratories, chránený medzinárodným patentom, priniesol na trh novinku, ktorá prepísala históriu estetickej medicíny – novú dynamickú kyselinu hyalurónovú TEOSYAL®RHA. Jej výnimočnosť spočíva v schopnosti prispôsobiť sa každému pohybu pokožky, a to pri úplnom zachovaní mimiky i výrazu tváre klienta. Táto dynamická kyselina hyalurónová tvorí tiež základ Teoxane RHA® hydrogel mask, ktorú sme vám predstavili práve v dnešnom blogu.

Siklienka - Kyselina hyaluronova TEOSYAL - logo

Prečítajte si ďalšie články