Slnko, voda, dovolenky, pohoda... toto všetko vám napadne, keď sa povie leto. Ale uvedomujete si aké nepriaznivé účinky môže mať letné obdobie pre vašu pokožku, keď jej neposkytnete adekvátnu starostlivosť?

Tento rok sme pre vás pripravili dva zvýhodnené letné balíčky s produktmi medicínskej kozmetiky TEOXANE, ktoré doprajú vašej pokožke všetko, čo v lete potrebuje.

1. Letné DUO

Spojenie produktov, ktoré chráni a hydratuje Vašu pokožku a dodáva jej potrebné živiny

Letné duo medicínskej kozmetiky TEOXANE

1. RHA SERUM (30 ml): obľúbený produkt z rady TEOXANE Cosmeceuticals s hydratačným a revitalizačným účinkom. Ako súčasť dennej i nočnej kozmetickej starostlivosti vypína, chráni a hydratuje pokožku.

2. ADVANCED PERFECTING SHIELD SPF 30 (50 ml): tónovaný anti‐aging krém so širokospektrálnym ochranným faktorom, s vysokou koncentráciou antioxidantov, peptidov a hydratačných zložiek, ktorý chráni pokožku pred negatívnymi vonkajšími vplyvmi a UV žiarením, znižuje oxidačný stres a zároveň tiež rozjasňuje a zjednocuje tón pleti. Je vhodný aj ako podklad pod make‐up.

Odporúčaná predajná cena: 126,40 €. (Hodnota produktov v balíčku je 158 Eur.)

 

2. Letné TRIO

Kombinácia produktov, ktorá zabezpečí Vašej pokožke celodennú starostlivosť

Ideálna starostlivosť o pleť v lete TEOXANE

1. RHA MICELLAR SOLUTION (200 ml): čistiaca pleťová voda s výťažkom z ruží, určená na tvár a oči, ktorá ráno pripraví pokožku na prijatie živín a večer ju dokonale očistí a upokojí.

2. ADVANCED PERFECTING SHIELD SPF 30 (50 ml): tónovaný anti-aging krém, ktorý silnými antioxidantmi chráni pokožku pred negatívnymi vonkajšími vplyvmi a UV žiarením, zároveň rozjasňuje a zjednocuje tón pleti. Predstavuje skvelú bázu pod make-up.

3. DEEP REPAIR BALM (30 ml): regeneračný balzam so zamatovou štruktúrou, ideálny na použitie po dlhšom vystavovaní sa slnečným lúčom. Pokožku upokojí, stiahne začervenanie a hĺbkovo hydratuje.

Odporúčaná predajná cena: 111,20 €. (Hodnota produktov v balíčku je 139 Eur.)

Produkty sú balené v praktickej kozmetickej taštičke s logom TEOXANE.

Vychutnajte si leto bez obáv o Vašu pokožku!

Prečítajte si ďalšie články

Počuli ste už o URBAN AGINGu? Tipy, ako pleť ochránite pred škodlivými vplyvmi

Počuli ste už o URBAN AGINGu? Tipy, ako pleť ochránite pred škodlivými vplyvmi

Pravdepodobne ste si to všimli aj vy. Večer pri čistení pleti sa na vatovom tampóne objavia tmavé nečistoty, aj keď ste v ten deň nepoužili make-up. Odkiaľ sa mohli vziať? Sú to, okrem iného, usadeniny zo vzduchu, smog a jemné čiastočky prachu, ktoré sú všadeprítomné v mestskom prostredí... Áno, aj keď nežijeme v Pekingu, New Yorku alebo Londýne!

10 vecí, ktoré by ste mali vedieť pred zväčšením pier

10 vecí, ktoré by ste mali vedieť pred zväčšením pier

Zväčšenie pier patrí v dnešnej dobe medzi najobľúbenejšie estetické zákroky. Je rýchle, bezpečné, minimálne bolestivé a za pár minút môže vaša tvár pôsobiť krajšie, ženskejšie a zvodnejšie. Môže sa zdať, že zväčšenie pier sa stáva už skoro rutinou, podobne ako návšteva kaderníka, ale nie je to tak! Stále ide o medicínsky zákrok a treba pri ňom zohľadniť viacero faktorov, aby ste svoje rozhodnutie neskôr neoľutovali.