Nadmerné vysúšanie pokožky, opaľovanie, morská voda, klimatizácia a vplyv UV žiarenia počas horúcich letných dní si vyžaduje odlišnú starostlivosť o pokožku ako v zimnom období. V teplých mesiacoch je dôležité používať kozmetické produkty, určené na dokonalú ochranu pleti počas dňa a intenzívnu regeneráciu a hydratáciu počas noci. A práve tie vám ponúkame v špeciálnom letnom balíčku TEOXANE.

Povinnou výbavou každej dámskej kabelky by mal byť v najbližších týždňoch kvalitný hydratačný krém s UV filtrami, aby bola vaša pokožka chránená už pri krátkodobom pobyte na slnku. Uprednostnite  dermatologicky testované odľahčené zloženia krémov bez parabénov a škodlivých prídavných látok. V portfóliu produktov medicínskej kozmetiky TEOXANE samozrejme nájdete výrobky, ktoré vám svojím zložením zabezpečia nielen vysoký stupeň ochrany, ale zároveň vyhladzujú vrásky, spevňujú a intenzívne hydratujú vašu pleť. Preto sme veľmi radi, že vám môžeme predstaviť špeciálny letný balíček s vybranými produktami tejto uznávanej švajčiarskej kozmetiky, vďaka ktorému sa už nebudete báť pokožku vystaviť slnečným lúčom.

 

Dokonalá anti-aging starostlivosť počas leta

V akciovom letnom balíčku TEOXANE nájdete produkty, ktoré sa pre množstvo pozitívnych účinkov tešia veľkej priazni žien po celom svete. A aké kozmetické vychytávky v ňom nájdete?

1. O účinnú anti-aging starostlivosť a vysoký stupeň UV ochrany sa postará denný krém Advanced Perfecting Shield SPF 30 (50ml).
Medzi jeho najväčšie výhody patrí schopnosť:
• zabrániť prenikaniu škodlivého UVA žiarenia (vedie k fotostarnutiu) a UVB žiarenia (spôsobuje spálenie) do kože,
• znížiť negatívne dopady škodlivých vplyvov z ovzdušia na pokožku,
• vyživiť pokožku
• a vďaka obsahu rozjasňujúcich pigmentov dosiahnuť rovnomernejší a žiarivejší tón pleti.

Rovnako treba zdôrazniť, že Advanced Perfecting Shield pôsobí vďaka účinným anti-aging zložkám (rezilientná kyselina hyalurónová, Matrixyl 3000, Carcinine,…) nielen preventívne voči prvotným prejavom starnutia, ale zároveň účinne bojuje aj s už existujúcimi vráskami, pleť vyhladzuje a spevňuje. Ochranný slnečný faktor SPF 30 robí z tohto produktu voľbu číslo jeden na slnečné letné dni! Okamžite po použití je tak pleť dokonale chránená, hydratovaná, hebká a žiarivá.

2. Regeneráciu a intenzívnu hydratáciu po dlhšom vystavovaní sa slnečným lúčom má v rukách regeneračný balzam Deep Repair Balm (30ml). Ten pokožku upokojí, stiahne začervenanie a obnoví jej ochrannú funkciu. Obsahuje rezilientnú kyselinu hyalurónovú a výťažok z rastliny Arnica, preto pleť intenzívne regeneruje, hĺbkovo hydratuje a pôsobí protizápalovo. Balzam sa pre svoje jedinečné vlastnosti stal súčasťou upokojujúcej starostlivosti po estetických ošetreniach (peeling, laserové ošetrenia či aplikácia výplňových materiálov,…). Je ideálny aj ako hĺbková hydratačná maska po náročnom dni.

Deep Repair Balm Teoxane

3. Súčasťou letného balíčka TEOXANE je aj obľúbená čistiaca pleťová voda v cestovnom balení RHA Micellar Solution (40ml) so sprejovým aplikátorom, pretože ani v lete netreba zabúdať na pravidelné čistenie pleti. Táto micelárna pleťová voda dôkladne odlíči vašu pokožku, zbaví ju nečistôt a stiahne rozšírené póry. Okrem účinných anti-aging zložiek obsahuje ružovú vodu, bohatú na antioxidanty, ktorá pleť hydratuje, pôsobí protizápalovo, upokojuje podráždenú pokožku a zabraňuje tvorbe akné a vyrážok a navyše má príjemnú vôňu navodzujúcu pocit sviežosti. RHA Micellar Solution je vhodná aj pre citlivý typ pleti.

Ako BONUS dostanete všetky produkty zabalené v praktickej kozmetickej taštičke s logom TEOXANE.

Sen o krásnej a zdravo vyzerajúcej pokožke počas leta vám pomôžu splniť nielen správne opaľovacie návyky, ale tiež kvalitné produkty, ktoré nájdete aj v zvýhodnenom balíčku TEOXANE za odporúčanú predajnú cenu 109 eur. Rozšírte rady žien s prirodzene opálenou, no zároveň dokonale vyživenou pleťou a vyskúšajte ho aj vy. ?

Táto limitovaná ponuka platí od 1.6. do 31.7.2017, alebo do vypredania zásob.

Prečítajte si ďalšie články