Pokiaľ ste do vienka nedostali dokonalú pleť a patríte k ľuďom, ktorí vyzerajú staršie, než v skutočnosti sú, potom zrejme zvažujete nákup každého skrášľovacieho produktu. Do tých kvalitných sa rozhodne oplatí investovať, o tom niet pochýb. V konečnom dôsledku šetria čas a dokážu vás vystríhať estetických nedokonalostí, ktorým s pribúdajúcimi rokmi čelí každá žena.

V tejto súvislosti vám dávame do pozornosti anti-aging krém Obagi ELASTIderm Eye CREAM, určený špeciálne pre jemnú oblasť okolia očí. Domáca starostlivosť o pleť je totiž rovnako dôležitá ako tá odborná, realizovaná v rukách profesionála. K jej neoddeliteľnej súčasti patrí nielen používanie denného krému s ochranným UV faktorom pre dokonalú hydratáciu a vyživenie pleti, ale tiež kozmetických výrobkov určených pre citlivú oblasť očného okolia. A práve jeden skvelý tip pre vás aj máme.

Obagi Elastiderm Eye Cream

ELASTIderm Eye CREAM patrí do kozmetickej línie Obagi. Tá je viac ako 25 rokov lídrom v oblasti starostlivosti o celkové zdravie pokožky a v súčasnosti sa radí medzi najúspešnejšiu americkú medicínsku kozmetiku vôbec. Pýtate sa, čím je špecifická? Medicínska kozmetika Obagi rieši kožu ako celok, nie iba jeden problém na jej povrchu. Spája v sebe výber tých najkvalitnejších, dermatológmi vybraných zložiek, ktoré chránia pleť navonok a taktiež prenikajú do vrstiev kože, kde je ich účinok najviac potrebný.

To najlepšie pre vaše oči

ELASTIderm Eye CREAM si zamilujete hneď z niekoľkých dôvodov. Nielenže poskytuje pokožke intenzívnu hydratáciu a zmierňuje následky starnutia, no jeho účinné zloženie pomáha spevniť a vypnúť povädnutú pokožku okolia očí, redukovať jemné vrásky a nepekné kruhy pod očami. Všetky tieto účinky sú klinicky preukázateľné a výsledky dosiahnuté v priebehu dvoch týždňov.

Pred a po Obagi Elastiderm

Zloženie nabité účinnými látkami

Unikátne účinky očného krému ELASTIderm Eye CREAM sú samozrejme výsledkom jeho jedinečného zloženia:

  • Extrakt z čučoriedok: antioxidant, ktorý urýchľuje regeneráciu a redukuje známky starnutia.
  • Extrakt z koreňa sladkého drievka: antioxidant pôsobiaci protizápalovo, upokojuje podráždenia, regeneruje a rozjasňuje pokožku.
  • Výťažok z rias: bohatý na stopové prvky a vitamíny, má hydratačné a antibakteriálne účinky. a podporuje odvodnenie. Vitamíny E, C a ß-karotén poskytujú ochranu pred voľnými radikálmi.
  • Kyselina malónová: stimuluje tvorbu nových buniek, zabezpečuje vypnutie a hladší vzhľad pokožky.
  • Bi-mineral komplex: komplex dvoch minerálov, ktorý obnovuje elasticitu kože a podporuje novotvorbu kolagénu za účelom zlepšenia vzhľadu pokožky.
  • Vitamín E: antioxidant spomaľujúci starnutie buniek a tkanív.

Ako ho používať?

Očný krém ELASTIderm Eye CREAM aplikujte na očistenú oblasť okolia očí dvakrát denne – ráno a večer. Dámy, ktoré tento unikátny krém už vyskúšali, si pochvaľujú najmä jeho ľahkú konzistenciu, výbornú vstrebateľnosť, absenciu parabénov a zloženie vyhovujúce aj majiteľkám veľmi citlivej pleti. Pre maximálny účinok ho odporúčame kombinovať aj s očným sérum s obsahom kofeínu: ELASTIderm Eye SERUM, ktoré sa nanáša pre použitím krému. Pridáte sa k zástupu spokojných užívateliek produktov Obagi i vy? ?

Prečítajte si ďalšie články