Správna starostlivosť o prsia po plastickej operácií je asi tým najdôležitejším krokom, ktorý môžete urobiť pre čo najlepší výsledok a vlastnú spokojnosť. Po operácií sú prsia extrémne citlivé, potrebujú fixáciu a neustálu kompresiu kvôli správnemu zahojeniu. Nosenie kvalitnej pooperačnej podprsenky v prvých šiestich týždňoch po operácii je nevyhnutné, preto by ste sa v zvolenej pooperačnej podprsenke mali cítiť čo najkomfortnejšie.

Aká je pooperačná podprsenka PI Ideál?

Najnovšia podprsenka od spoločnosti LIPOELASTIC je vhodná na nosenie najmä v prvej fáze po zákroku, cca prvé 2-3 týždne, ale využijete ju aj neskôr. Je vyrobená z veľmi jemného a inovatívneho RIB materiálu, ktorý má aj certifikát kvality Oeko-Tex.

Pooperačná podprsenka telová

Má flexibilné zapínanie vpredu aj na ramienkach pre optimálne nastavenie kompresie a svojím strihom dokonale stabilizuje polohu prsníkov s implantátmi, aby sa rýchlejšie zahojili. Môžete ju nosiť tak dlho, ako vám bude príjemné. Podprsenka má pod prsníkmi elastickú gumu, vďaka čomu sa neroluje nahor, okrem toho je bezšvová a etiketu má našitú z vonkajšej strany, aby nikde neoškierala a nedráždila pokožku.

Je dostupná v univerzálnej telovej a elegantnej čiernej farbe.

Podprsenka PI Ideál v lete

Veľké testovanie

Nedávno prebiehalo v spolupráci s portálom Modrý Koník testovanie pooperačných podprseniek PI Ideál, do ktorého sa zapojilo 9 žien. Tie mali možnosť zdarma otestovať podprsenku po absolvovaní augmentácie a následne napísali vlastné subjektívne skúsenosti. Celkovo videlo tieto recenzie vyše 260 tisíc ľudí, čo značí, že ide o veľmi žiadanú tému.

Recenzia pooperačná podprsenka

Z vašich recenzií

“Na prvý dotyk ma prekvapil materiál – jemný, tenký, a predsa pevný. Mňa táto podprsenka presvedčila, nenašla som zatiaľ žiadne mínus.”

“Veľmi príjemný a hlavne nepotivý materiál. Po mesiaci testovania môžem napísať len toľko, že ak by sa dalo, nosím ju 24 hodín denne. Som síce už 3 mesiace po operácii, ale prsia ma stále bolievajú, jediné, v čom mám istotu, že ma nebudú bolieť a sú v 100 % pohode je PI Ideál od Siklienky. Odporúčam všetkým kočkám, ktoré sa len chystajú alebo majú už po operácii.”

“PI Ideál má neskutočne príjemný materiál, úplne hladký na dotyk… Je priedušný a rýchloschnúci, čo je hlavne v teple neoceniteľné. Doslova priľne k pokožke, obopne telo. Podprsenka určite spĺňa predpoklady na dobu pooperačnú, neotláčala, drží pekne tvar poprsia, je veľmi vzdušná, čo je najmä v období tepla na nezaplatenie, má hlbší strih, čiže ju pokojne možno nosiť pod tričká a tielka. Je bezšvová, čiže ju nevidieť, krásne sadne na telo, prsia držia tvar aj pri práci, aj pri hraní sa s deťmi.”

Tým, že je béžová ju ani nie je veľmi vidno pod bielym oblečením.

 

“Materiál bol jemnulinký, asi aj kvôli rebrovému pletenému materiálu (RIB). Naozaj na prvý dotyk bola iná, kvalitná, tenká a mäkká.” 

“Plusom je aj možnosť nastavenia si ramienok na dĺžku, akú pacientka potrebuje, čiže vás nikde nič neťahá. Tak isto si môžete nastaviť obvod vďaka trojradovému háčikovému zapínaniu. Plusom bol aj hlbší výstrih, konečne mi niečo z výstrihu vykúkalo.” PI Ideál Lipoelastic pooperačná podprsenka

“Samozrejme k pooperačnej starostlivosti patrí bezpodmienečne kvalitné pooperačné prádlo. A to som našla u spol. SIKLIENKA. Moje prvé dojmy po prvej noci v tejto podprsenke sú, že WAW!!! Ten materiál, z ktorého je ušitá je neskutočne príjemný na tele. Je ako moja druhá koža, vôbec ju nevnímam, že ju mám na sebe. Takže cítim sa v nej úžasne, vôbec sa v nej nespotím. Veľmi dobre zvolený materiál a komfortné nosenie! Dnes sú to už 3 týždne, čo testujem PI IDEÁL a môžem ju len a len odporučiť všetkými desiatimi!!! Je proste úžasná!!! Keď si čítate tento článok a ste po operácii (augmentácii) prsníkov a rozmýšľate, akú podprsenku si kúpiť trebárs aj na noc, tak táto PI IDEÁL je ideálom, no nie nadarmo to má aj v názve.”

 

Ďakujeme všetkým záujemkyniam za účasť na testovaní a za poskytnutie recenzií a fotiek ❤️

 

Podrobné informácie o podprsenke a tabuľku veľkostí nájdete v našom eshope a ďalšie jej výhody v článku PI Ideál: Pooperačná podprsenka novej generácie. Čím si vás získa?

Prečítajte si ďalšie články

7 otázok o silikónových implantátoch, ktoré ste sa (doteraz) hanbili opýtať

7 otázok o silikónových implantátoch, ktoré ste sa (doteraz) hanbili opýtať

Zväčšenie poprsia silikónovými implantátmi nie je v dnešnej dobe žiadnou raritou, ale skôr rutinným estetickým zákrokom. Ak patríte k ženám, ktoré v súčasnosti zvažujú podstúpiť chirurgické zväčšenie poprsia so silikónovými implantátmi, dnešný článok vás určite poteší. Zamerali sme sa v ňom totiž na otázky, na ktoré tak ľahko nenájdete odpovede.