Pri injektovaní kyseliny hyalurónovej bežnou striekačkou je nevyhnutné, aby doktor tlačil na jej piest. Takto vyvíjaný tlak častokrát spôsobuje bolesť a nerovnomerný výsledok. S tým je teraz koniec. Ak ste sa aplikácii kyseliny hyalurónovej až doposiaľ vyhýbali kvôli strachu z injekcií, máme pre vás riešenie.

O laboratóriách TEOXANE sme vás už na našom blogu informovali a predstavili vám hneď niekoľko jedinečných estetických produktov z ich portfólia. Dnes upriamime vašu pozornosť na injekčné pero Teosyal Pen, ktoré spôsobilo doslova revolúciu v injektovaní kyseliny hyalurónovej. Napriek tomu, že je malé a váži iba 40 gramov, jeho ohromné výsledky si získali dôveru lekárov i pacientov. Nie nadarmo je Teosyal Pen tiež držiteľom prestížneho ocenenia udeľovaného na parížskom kongrese AMEC: Anti-Aging and Beauty Trophy ako Najlepší estetický prístroj.

Teosyal Pen najlepší prístroj

Čím si vás získa?

Teosyal Pen je inovatívna pomôcka, ktorá slúži na precíznu a najmä bezbolestnú aplikáciu kyseliny hyalurónovej. V porovnaní s klasickým injektovaním striekačkou prináša Teosyal Pen hneď niekoľko výhod. Známa  nemecká dermatologička Sabine Zenker je presvedčená, že vďaka tomuto prístroju záujem ľudí o omladenie použitím kyseliny hyalurónovej ešte vzrastie: „Moji klienti, ktorí už vyskúšali aplikáciu s Teosyal Pen, boli nadšení. Po celý čas necítili takmer žiadnu bolesť a  nevedeli si vynachváliť komfort po ošetrení. Opuchy boli minimálne, modrinky žiadne a návrat do bežného života veľmi rýchly.“ Lákavá predstava, čo poviete?

A presne to sú najväčšie devízy prístroja, s ktorým sú neinvazívne omladzujúce estetické zákroky zbavené aj posledných zvyškov diskomfortu. Vďaka elektronicky riadenej aplikácii býva injektovanie kyseliny hyalurónovej šetrné a maximálne bezpečné. Ošetrujúci lekár iba nastaví rýchlosť injektovania a potom sa už môže 100%-tne sústrediť na samotný výkon.

Bolí aplikácia kyseliny hyalurónovej?

Skúsenosti žien hovoria jasnou rečou

Dôkazom vysokej kvality a unikátnych schopností tejto estetickej pomôcky sú klientky, ktoré aplikáciu kyseliny hyalurónovej perom Teosyal Pen už otestovali. Odborná klinická štúdia potvrdila, že až 9 z 10 žien, ktoré vyskúšali oba spôsoby, jednoznačne preferujú Teosyal Pen, a takmer 92% by túto metódu odporučilo aj svojim kamarátkam.*

 

Kde jeho využitie oceníte najviac?

Aplikačné pero Teosyal Pen je možné využiť na vyhladenie všetkých druhov vrások. Najväčšej obľube sa ale teší jeho pomoc pri aplikácii kyseliny hyalurónovej do citlivých partií, akými sú pery či jemné povrchové vrásky. Teosyal Pen umožní lekárom injektovať aj tie najmenšie množstvá kyseliny hyalurónovej, zabezpečiť tak rovnomerné rozmiestnenie látky a tým docieliť dokonalý i prirodzený výsledok. A o to predsa v estetickej medicíne ide…

 

Na týchto klinikách je už Teosyal Pen samozrejmosťou

Na záver vám prinášame prehľad estetických zariadení, kde môžete aplikáciu kyseliny hyalurónovej pomocou prístroja Teosyal Pen vyskúšať. BratislavaÚstav lekárskej kozmetiky, HlohovecGalenos Dermatocentrum, KošiceKlinika ENVY, NitraAvelane Clinic, SvidníkDOST, Trebišov – MUDr. Zlata Dančová.

*Kantar Health. Do európskej štúdie TEOSYAL PEN bolo zaradených 30 lekárov a 236 pacientov. 42 pacientov nikdy predtým neabsolvovalo manuálne injektovanie s výplňovým materiálom na báze kyseliny hyalurónovej. Správa N°40HB64. 2014.

Prečítajte si ďalšie články