Veľa z nás rieši pred Vianocami každoročnú dilemu. Čo kúpiť svojim blízkym pod stromček? Nech už sú vaše predstavy o ideálnom darčeku akékoľvek, jeden skvelý tip pre vás máme. A je vhodný pre ženy aj pre mužov!

Darček, ktorý poteší obe pohlavia rovnako, je darčeková kazeta TEOXANE. Tú sme tento rok naplnili dvojicou obľúbených anti-aging produktov a ponúkame vám ju za výhodnú cenu 139 Eur (hodnota produktov je 168 Eur). Intenzívne regeneračné sérum RHA Serum spolu so spevňujúcim krémom proti vráskam Advanced Filler sú tou správnou voľbou pre každodennú starostlivosť o pokožku poznačenú vekom. Počujete o nich po prvý raz?  V tom prípade to urýchlene napravíme.

Vianočná kazeta TEOXANE

RHA SERUM

(Regeneračné pleťové sérum, 30 ml)

Ide o najpredávanejší a najúspešnejší produkt z portfólia medicínskej kozmetiky TEOXANE. Ingrediencie v ňom obsiahnuté odborníci vyberajú veľmi starostlivo a mnohé z nich si dokonca vyslúžili punc exkluzivity. V bežnej kozmetike totiž býva ich použitie ojedinelé, ak vôbec. Reč je predovšetkým o nasledujúcich zložkách:

1. Rezilientná kyselina hyalurónová®
Rozdiel medzi ňou a bežnou kyselinou hyalurónovou používanou v kozmetike je ten, že tá rezilientná (pružná, elastická) je špeciálnym spôsobom zosieťovaná pružnými väzbami. Po nanesení na pleť vytvára priedušnú sieť, ktorá pokožku počas dňa hydratuje, vypína a zároveň umožňuje postupné uvoľňovanie ďalších účinných zložiek.

2. Dermo-reštrukturalizačný komplex
Obsahuje zmes účinných antioxidantov chrániacich pokožku pred voľnými radikálmi, ktoré ju poškodzujú na bunkovej úrovni (slnečné žiarenie, cigaretový dym, ovzdušie,…). V zložení nechýbajú ani aminokyseliny, vitamín B6 či minerály nevyhnutné pre správny metabolizmus kože a regeneráciu buniek.

3. NovHyal
Zložka získaná biotechnológiou, ktorá aktivuje tvorbu kyseliny hyalurónovej v pokožke. Tým ju vypĺňa a umožňuje jej regeneráciu. Podporuje tiež výmenu látok medzi vrstvami kože. Tá sa vekom spomaľuje a spôsobuje tvorbu vrások

4. Unitamuron H-22
Rastlinný ekvivalent kyseliny hyalurónovej, ktorý pleť hydratuje, vypína, dodáva jej elasticitu a má antihyaluronidázny efekt. To znamená, že dokáže znížiť účinok enzýmu hyaluronidáza, zodpovedného za odbúravanie prirodzenej kyseliny hyalurónovej v pleti.

Teoxane RHA Serum

Práve tieto zložky prispievajú k tomu, že pleť sa po nanesení RHA Serum stane vláčna, dokonale hydratovaná, elastická a už na prvý pohľad mladistvejšia. RHA Serum má priehľadnú konzistenciu, pokožku nezaťažuje a klientky si pochvaľujú aj navodenie pocitu druhej kože krátko po jeho nanesení. Účinné sérum aplikujte na dôkladne očistenú tvár ráno a večer.

ADVANCED FILLER

(Spevňujúci krém proti vráskam, 50 ml)

Pokiaľ si pri výbere kozmetických produktov potrpíte na prvotriednu kvalitu, ani druhý produkt z našej vianočnej kazety vás nesklame. Je ním ošetrujúci krém proti vráskam Advanced Filler, účinkujúci priamo na hĺbku a objem vrások. Vďaka kombinácii inovatívnych a účinných látok možno pri jeho pravidelnom používaní dosiahnuť dlhotrvajúce a viditeľné výsledky. Krém proti vráskam Advanced Filler obnoví pevnosť pokožky, poskytne jej dlhodobú hydratáciu a vyplní vrásky.

Krem Teoxane Advanced Filler

V tomto kréme nájdeme účinný komplex TEOXANE (Rezilientná kyselina hyalurónová + Dermo-reštrukturalizačný komplex + Novhyal) a aj jeden bonus navyše – Matrixyl 3000. Ide o aktívnu zložku na báze matrikinov. Tieto miniatúrne častice sú nosičmi informácií pre reštrukturalizáciu pokožku. Pre malé rozmery bez problémov preniknú hlboko do pokožky. Dostanú sa až k fibroblastom, ktoré tým povzbudzujú k množeniu a k výrobe kolagénu i elastínu (sú zodpovedné za správnu pevnosť a pružnosť pokožky), kyseliny hyalurónovej (postará sa o optimálne zvlhčenie pokožky) a fibronektínu (zabezpečuje plynulú komunikáciu medzi jednotlivými zložkami medzibunkového tkaniva). Týmto komplexným pôsobením dochádza k výraznej redukcii vrások.

S prihliadnutím na typ pleti máme pre vás dva druhy krému proti vráskam Advanced Filler. Ten na normálnu až zmiešanú pokožku je obohatený o jemný púder pre okamžitý zmatňujúci účinok a Advanced Filler pre suchú pokožku obsahuje bambucké maslo na regeneráciu a výživu suchej pokožky.

Vianočný balíček TEOXANE kozmetika

 

Prečítajte si ďalšie články

Hydratácia pleti počas zimy? Žiadny problém!

Hydratácia pleti počas zimy? Žiadny problém!

Keď sa povie hydratácia pleti, väčšine z vás pravdepodobne napadne slovné spojenie pitný režim. A niet divu, veď práve nedostatočný príjem tekutín môže zapríčiniť predčasné starnutie pokožky a ochabnutie pleti, čo sú chybičky krásy, ktoré po dlhšom strádaní napravíte prirodzenou cestou už len ťažko.