Darujte luxusný Vianočný set medicínskej kozmetiky TEOXANE. Spravte na Vianoce radosť sebe, alebo svojim blízkym a darujte luxus a krásu v jednom. Takýmto darčekom potešíte každého milovníka kvalitnej starostlivosti o pleť.

Od švajčiarskej medicínskej kozmetiky TEOXANE Vám tento rok ponúkame nádherný Vianočný set za výhodnú cenu 145 Eur, pričom hodnota produktov je až 213 Eur. Set je uložený v krásnej kvalitnej krabičke previazanej striebornou stuhou.

Inšpirovali sme Vás?

Tento rok Vianočný set obsahuje tieto obľúbené produkty:

 

TEOXANE Advanced Filler

Spevňujúci krém proti vráskam, podľa Vášho výberu na suchú alebo normálnu/zmiešanú pleť. Tento krém je ideálnou anti-agingovou starostlivosťou na každý deň, obsahuje komplex peptidov Matrixyl 3000, bambucké maslo (vo verzii pre suchú pleť), špeciálnu RHA® rezilientnú kyselinu hyalurónovú, dermo-reštrukturalizačný komplex a technológiu Novhyal. Dlhodobo hydratuje pokožku, obnovuje jej pevnosť a vypĺňa vrásky.

TEOXANE RHA® SERUM

Regeneračné pleťové sérum s najvyššou koncentráciou účinného komplexu na hydratáciu a revitalizáciu pokožky. Je to najobľúbenejší a najpredávanejší produkt z portfólia TEOXANE s vysokou koncetráciou RHA® zosieťovanej kyseliny hyalurónovej, ktorá mimoriadne účinne hydratuje vďaka priedušnej sieti, ktorú na pokožke vytvára. Po nanesení tohto séra je pokožka viditeľne elastickejšia, vláčnejšia a dokonale hydratovaná.

 

TEOXANE Deep Repair Balm

Príjemný balzam na upokojenie a hydratáciu pokožky, ktorý zmierňuje začervenania a podráždenia, pôsobí protizápalovo a podporuje regeneráciu pokožky. Je ideálny do chladnejšieho počasia, ale aj ako doplňujúca starostlivosť po estetických ošetreniach.
Vďaka zložkám ako extrakt z arniky, neutrazen a helichrysum má upokojujúce, hojivé a protizápalové vlastnosti a pôsobí na pokožku  regeneračne. Môže sa používať aj ako hĺbkovo hydratačná maska na pleť.

 

Táto Vianočná ponuka platí od 08.11.2018 do 24.12.2018. Vianočné sety  TEOXANE je možné zakúpiť v  esteticko-medicínskych zariadeniach, vybraných lekárňach a salónoch, ktorých zoznam nájdete tu: www.teoxane.sk.

Prečítajte si ďalšie články

Počuli ste už o URBAN AGINGu? Tipy, ako pleť ochránite pred škodlivými vplyvmi

Počuli ste už o URBAN AGINGu? Tipy, ako pleť ochránite pred škodlivými vplyvmi

Pravdepodobne ste si to všimli aj vy. Večer pri čistení pleti sa na vatovom tampóne objavia tmavé nečistoty, aj keď ste v ten deň nepoužili make-up. Odkiaľ sa mohli vziať? Sú to, okrem iného, usadeniny zo vzduchu, smog a jemné čiastočky prachu, ktoré sú všadeprítomné v mestskom prostredí... Áno, aj keď nežijeme v Pekingu, New Yorku alebo Londýne!