Čo robíme

Estetická medicína patrí v posledných rokoch k najdynamickejšie rozvíjajúcim sa odvetviam nielen vo svete, ale aj na Slovensku. Ľuďom totiž pomáha pri odstraňovaní viac či menej viditeľných estetických nedostatkov a vďaka tomu žiť spokojnejšie a cítiť sa sebavedomejšie. Spoločnosť Siklienka je nepochybne jednou z tých, ktorá držiac sa hesla Kvalitou za krásou pomáha ženám nadobudnúť nové alebo získať stratené sebavedomie a cítiť sa dobre vo svojom tele. Ako prví sme na slovenský trh začali dovážať silikónové prsníkové implantáty a výplňové materiály, čo nás v tomto ohľade radí medzi spoločnosti s najdlhšími a najbohatšími skúsenosťami.

O nás

Spoločnosť Siklienka založil v roku 1991 Ing. Jozef Siklienka a s úmyslom ponechať firme rodinný charakter zveruje postupne jej vedenie do rúk dvoch dcér. K hlavnej filozofii spoločnosti Siklienka patrí dodávať na trh najkvalitnejšie a najmodernejšie produkty z oblasti estetickej medicíny a ako pridanú hodnotu tak klientom poskytnúť pocit bezpečia, ktorý ich kúpu sprevádza.

Spolupracujeme s tými najlepšími, veď našimi dodávateľmi sú dlhoroční lídri v oblasti výroby zdravotníckeho materiálu pre estetickú medicínu: Teoxane, GC Aesthetics, Marena, Crown Aesthetics, Biodermis a i.

Vďaka rodinnému zázemiu firmy a vysokej miere flexibility dokážeme pružne a najmä promptne reagovať na meniace sa potreby zákazníkov i obchodných partnerov.

Foto: Trend, Miroslava Spodniaková

Náš tím pravidelne navštevuje zahraničné kongresy i školenia, kde neustále sledujeme nové skrášľovacie produkty, postupy a vyhľadávame novinky z oblasti estetickej medicíny. Tie potom formou vzdelávacích podujatí prezentujeme ďalej a o nových trendoch informujeme nielen odbornú, ale aj laickú verejnosť.

Obzvlášť hrdí sme na vlastný kongres Siklienka EXPERT DAY s garantovanou účasťou tých najlepších z najlepších, čo znamená renomovaných odborníkov na estetickú medicínu z celého sveta. Tí si počas celodenného vzdelávacieho workshopu vymieňajú vedomosti, skúsenosti a v neposlednom rade tak posúvajú úroveň estetickej medicíny o krok vpred. Za to sme my, ako organizátor podujatia a zároveň spoločnosť, pre ktorú sa ženská krása stala poslaním, nesmierne vďační.

O nás

Dôkazom našej odbornosti je certifikát kvality ISO, ktorý sme ako jedna z prvých spoločností na Slovensku získali už v roku 2001 a jeho politiku dodržiavame už viac ako 20 rokov. Systém kvality v súlade s požiadavkami normy ISO 9001:2015 je pre našich obchodných partnerov taktiež zárukou profesionality a seriózneho jednania.

Ak hľadáte spoľahlivého obchodného partnera, pre ktorého je nadštandardný prístup pri jednaní, diskrétnosť, spolupráca s medzinárodne uznávanými špecialistami či dôraz na pohodlie a individuálne potreby každého klienta samozrejmosťou, neváhajte nás kontaktovať.

Súbory na stiahnutie

Logo Siklienka v krivkách

logo_siklienka.pdf (393.86 kB)