Ak ste už niekedy podstúpili estetický zákrok, výber doktora bol pravdepodobne jednou z nosných otázok v rozhodovacom procese. Dnes už je našťastie možnosť zvoliť si v širokej konkurencii toho najlepšieho odborníka jednoduchšie než kedykoľvek predtým. A to (aj) vďaka sile internetu.

Mnohí doktori totiž objavili čaro sociálnych sietí, kde potenciálnych klientov čoraz častejšie oboznamujú s výsledkami svojej práce. Stačí si pozrieť Instagram ostrieľaného plastického chirurga Dr. Simona Ouriana (@simonourianmd1), ktorého rukami prešlo množstvo známych celebrít, vrátane Kim Kardashian či modelky Cary Delevingne. Prevažnú časť jeho príspevkov tvoria práve ohromujúce premeny jeho pacientov a pohľad na estetické vymoženosti ako také. S kožou na trh však vychádzajú aj slovenskí lekári a vďaka Instagramu sa verejnosti ukazujú aj po ľudskej stránke.

 

MUDr. Dušan Červeň

Aesthetica, Banská Bystrica

Profil na Instagrame: @dusancerven
Pre ženy, ktoré zvažovali či zvažujú estetické vylepšenie, je toto meno dozaista dobre známe. MUDr. Červeň patrí v plastickej chirurgii medzi slovenskú špičku a pozitívne referencie na jeho adresu nemajú konca. Hoci sa dlhšiu dobu bránil sociálnym sieťam, napokon sa rozhodol fanúšikom odhaliť aj svoje osobnejšie JA. Jeho nasledovatelia tak majú možnosť vidieť, že pre obľúbeného doktora je na prvom mieste rodina, okrem toho miluje šport, turistiku, ale aj čas strávený podnetnými rozhovormi s inými estetickými odborníkmi.

Pred týždňom Danke a Jankovi na svadbe

A post shared by MUDr. Dušan Červeň (@dusancerven) on

MUDr. Marián Koperniech

Aesthetica, Banská Bystrica

Profil na Instagrame: @koperniech.sk
Na rovnakej klinike už roky pôsobí aj jeho kolega, MUDr. Marián Koperniech. Ten priznáva, že práve MUDr. Červeň je pre neho veľkým vzorom a od roku 2010, keď začal pracovať po jeho boku, získal v odbore plastická chirurgia neoceniteľné skúsenosti. MUDr. Koperniech tvorí manželský pár s dcérou Paľa Haberu, Zuzanou. Súdiac podľa fotografií, ktoré uverejňuje na svojom profile, si voľné chvíle bok po boku nevedia vynachváliť. Prechádzky, šport, dobré jedlo, ale najmä čas strávený s rodinou. I tak vyzerá instagramový profil tohto sympatického plastického chirurga.

A post shared by Koperniech (@koperniech.sk) on

TEN Pocit, sa nedá ničím opísať, treba Zvuk ?

A post shared by Koperniech (@koperniech.sk) on

MUDr. Marek Šipka

Ave Clinic, Bratislava

Profil na Instagrame: @sipkaplasticsurgery
Instagramový profil MUDr. Mareka Šipku sa hemží hlavne fotografiami realizovaných zákrokov. Absolútne verný svojej profesii ľuďom pravidelne sprostredkúva pohľad na atmosféru absolvovaných školení a zahraničných kongresov. Pred časom sme na našom blogu uverejnili rozhovor práve s týmto odborníkom a tak už určite viete, že okrem medicíny je jeho vášňou potápanie, turistika, dobrá hudba a pútavé filmy. Presne to je spôsob, ako MUDr. Marek Šipka zbiera energiu a silu na ďalšie zákroky.

MUDr. Lucia Drahovská

Inštitút estetickej medicíny, Pezinok

Profil na Instagrame: @drahovska_lucia
Prehliadku slovenských estetických lekárov na Instagrame zakončíme MUDr. Luciou Drahovskou, ktorá je zatiaľ najnovším prírastkom v IEM a v tíme s Alenou Pallovou tu pôsobí viac ako rok. Doktorky sa poznajú ešte zo študentských čias a ako tvrdia, výborne si rozumejú po pracovnej stránke aj v súkromí. Instagramový účet MUDr. Drahovskej mnohé napovedá o jej akčnej, športovo založenej povahe, i láske k rodine. Osobný profil tejto éterickej brunetky je, rovnako ako ona sama, vkusný, zaujímavý, pestrý a známu odborníčku nám vykresľuje v podobách, o ktorých sme častokrát ani netušili.

Prečítajte si ďalšie články

MUDr. Šipka: „Každý môže byť pekný, ak mu na sebe záleží.“
11.05.2017 NA SLOVÍČKO S ...

MUDr. Šipka: „Každý môže byť pekný, ak mu na sebe záleží.“

MUDr. Marek Šipka patrí k plastickým chirurgom, ktorí aj pri invazívnych zásahoch do tela dbajú o čo najprirodzenejší výsledok. Svoju prácu prirovnáva k umeniu, pretože sa taktiež nezaobíde bez kreatívneho cítenia, predstavivosti a manuálnej zručnosti. Keďže ako odborník si dáva patrične záležať na dôslednej príprave, šetrnom zrealizovaní zákroku a dôkladnej pooperačnej starostlivosti, za jeho prácou stoja stovky spokojných pacientok. Zaujať vás však môže aj ako náruživý cestovateľ, kuchár či fanúšik dobrej hudby. Jeho šikovnosť a osobné čaro sa totiž za dverami operačnej sály nekončí.