Zväčšenie poprsia silikónovými implantátmi patrí už v súčasnosti takmer k rutinným estetickým zákrokom. Radi by sme Vám predstavili silikónové implantáty značky EUROSILICONE, ktoré si zaslúžia vašu pozornosť. A nielen preto, že ide o obľúbenú značku implantátov aj našich slovenských celebrít.

Kvalita preverená časom

Prsníkové implantáty EUROSILICONE, známe pre svoje spojenie vysokej kvalita za rozumnú cenu, fungujú na trhu už viac ako 29 rokov. Na Slovensku sa začala ich história písať v roku 2001. Precízna výroba je sústredená medzi levanduľovými poľami v južnom Francúzsku, kde sa nachádza jeden z najmodernejších a najväčších výrobných závodov v Európe. Mimochodom, vedeli ste, že Francúzsko je označované ako meka výroby silikónových implantátov? Práve v tejto krajine totiž nájdete najviac výrobcov.

Implantáty EUROSILICONE takmer na mieru

Silikónové implantáty značky EUROSILICONE majú v porovnaní s konkurenciou jednu obrovskú výhodu. Guľaté i anatomické implantáty Eurosilicone ponúkajú až 321 možností výberu implantátov rôznych veľkostí a profilov. Aj vďaka tomu vyhovujú individuálnym parametrom vášho tela a zároveň plnia aj tie najnáročnejšie očakávania ich budúcich majiteliek. Dokonca by sa mohlo zdať, že sú pre pacientky vyrábané skoro až na mieru. 🙂

Na výrobu implantátov EUROSILICONE sa používa americký silikónový gél Nusil, ktorý je jeden z najkvalitnejších na trhu. Vysoko kohezívny gél, obsiahnutý v implantátoch, totiž znižuje riziko mikroskopického úniku silikónu cez púzdro implantátu a umožňuje trvalé udržanie požadovaného tvaru implantátu.

Siklienka - Implantaty EUROSILICONE 1

Implantáty sú samozrejme testované a vyrábané v tej najvyššej kvalite podľa prísnych noriem ISO, a rovnako ako v prípade implantátov NAGOR, aj na silikónové implantáty EUROSILICONE sa vzťahuje jedinečná záruka GCA Comfort.

Pripomeňme si, že ide o najmodernejší a plnohodnotný typ záruky zahŕňajúci:

  • doživotnú výmenu implantátov ZDARMA v prípade, že sa vám vytvorí kapsulárna kontraktúra alebo implantát praskne.
  • ak budete mať problém len s jedným prsníkom, záruka zahŕňa výmenu implantátu aj na druhej strane, kde ste komplikácie doposiaľ nepociťovali. Postupom času sa totiž vaše telo mení a implantáty, ktoré máte teraz, vám už neskôr nemusia vyhovovať.

Siklienka - Implantaty EUROSILICONE 2

 

Prečítajte si ďalšie články

7 otázok o silikónových implantátoch, ktoré ste sa (doteraz) hanbili opýtať

7 otázok o silikónových implantátoch, ktoré ste sa (doteraz) hanbili opýtať

Zväčšenie poprsia silikónovými implantátmi nie je v dnešnej dobe žiadnou raritou, ale skôr rutinným estetickým zákrokom. Ak patríte k ženám, ktoré v súčasnosti zvažujú podstúpiť chirurgické zväčšenie poprsia so silikónovými implantátmi, dnešný článok vás určite poteší. Zamerali sme sa v ňom totiž na otázky, na ktoré tak ľahko nenájdete odpovede.