V jednej vete by sa dali zhrnúť švajčiarske laboratória TEOXANE asi takto: Vrchol dokonalosti vo švajčiarskej vede. Tento rok oslávili úspešných 15 rokov na trhu a pri tejto príležitosti aj menia dizajn svojich obalov z krásnych na ešte modernejšie a elegantnejšie.

Nemenia sa formulácie produktov, ani kvalita, tá ostáva stále najvyššia, mení sa len produktový dizajn, ktorý teraz pôsobí modernejšie a luxusnejšie pre dokonalý pôžitok a zážitok z kvalitnej kozmetiky. Na fotografii nižšie sa dá vľavo vidieť pôvodný dizajn balenia, vpravo vynovený.

Švajčiarska značka TEOXANE je lídrom vo svete vo výrobe injektovateľných výplňových materiálov na báze kyseliny hyalurónovej, používaných v estetickej medicíne. Ich kozmetickú líniu TEOXANE Cosmeceuticals tvoria špičkové produkty, ktoré účinne bojujú proti známkam starnutia a sú špeciálne určené na dokonalú hydratáciu, obnovu buniek a reštrukturalizáciu tkaniva.

Filozofiou značky je neustála inovácia a vzdelávanie sa v najmodernejších poznatkoch v starostlivosti o pleť. S vlastným výskumným centrom a akadémiou priamo v Švajčiarsku sa významne odlišujú od akejkoľvek konkurencie. Veľký dôraz kladú na synergiu všetkých účinných látok v produktoch, teda nie len dôraz na čo najvyššiu možnú koncentráciu, ale hlavne ich stabilitu, aby všetky zložky spolu synergicky pôsobili pre čo najlepší možný výsledok.

Inovatívna a účinná medicínska kozmetika TEOXANE

Pre koho je táto kozmetika určená?

Pre všetkých ľudí, ktorí sa pravidelne starajú o svoju pleť aj u estetického lekára a chcú výsledok ošetrenia podporiť aj kvalitnou kozmetikou medicínskeho stupňa.

Takisto pre všetkých, ktorí estetické zákroky zatiaľ neplánujú, ale chcú svoju kozmetickú starostlivosť posunúť na iný level a majú záujem o reálne účinnú kozmetiku. Každý jeden produkt TEOXANE má inovatívne zloženie s vysokou koncentráciu účinných látok, vďaka ktorým sa dá dosiahnuť jednoznačne lepší stav pleti a omladenie.

Kozmetika Teoxane kyselina hyalurónová

Aký je príbeh TEOXANE?  

 

2003

Na úplnom začiatku stojí charizmatická žena, Valérie Taupin, ktorá v roku 2003 zakladá v Ženeve laboratóriá TEOXANE s víziou vytvárania inovatívnych produktov najvyššej kvality s najvyššími možnými bezpečnostnými štandardmi.

Absolútne kľúčovou je pre ňu neustála inovácia a dôraz na reálne účinky a výsledky, ktoré pacienti čoraz viac očakávajú, spolu s konštantne stúpajúcim dopytom po kvalitných estetických ošetreniach.

 

2004           

Prichádza na trh prvý rad výplňových materiálov TEOSYAL®, ktorého vývoj aj výroba prebieha priamo v Švajčiarsku podľa najvyšších štandardov a za veľmi striktných kontrol kvality.

 

2009

Na trh je uvedený rad medicínskej kozmetiky TEOXANE Cosmeceuticals, určený na ošetrenie pacientov pred a po injektovaní kyseliny hyalurónovej.

Švajčiarska kozmetická rada Teoxane

2011          

Ako odpoveď na množiace sa požiadavky pacientov, aby boli ošetrenia bezbolestné, prichádzajú laboratóriá TEOXANE s kompletnou radou výplní s látkou lidokaín, ktorá pôsobí ako lokálne anestetikum.

 

2014          

Uvedenie TEOSYAL® PEN – prvý bezdrôtový, elektronický systém injektovania kyseliny hyalurónovej vo forme prístroja – pera. Aplikácia je šetrnejšia, maximálne bezpečná a precízna, pričom pacient necíti skoro žiadnu bolesť a čas hojenia sa výrazne skracuje.

 

2015          

Prichádza na svet dynamická rada výplňových materiálov TEOSYAL® RHA. Ide o rezilientnú kyselinu hyalurónovú s patentovaným spôsobom výroby, ktorá svojou unikátnou formou „nastavila“ nové štandardy v estetickej medicíne.  

2017           

TEOXANE dostáva súhlas americkej FDA na pôsobenie na americkom trhu s dermálnymi výplňami a TEOSYAL RHA 4 vyhráva cenu Anti-ageing & Beauty Trophy.

 

2018           

10 miliónov predaných injekčných striekačiek s výplňovým materiálom

15-te výročie od založenia a nový dizajn obalov

Otvorenie TEOXANE Akadémie v Ženeve, ktorá je miestom vzdelávania a workshopov pre doktorov priamo v ústredí firmy

Valerie Toupin Teoxane

Značka TEOXANE sa neustále vyvíja a napreduje a jej neustály posun vpred a filozofiu najlepšie vystihuje výrok CEO Valérie Taupin:

„Robíme produkty, ktoré menia trh.“

Tešíme sa na všetky inovácie a novinky, ktoré nás v najbližších rokoch čakajú s touto výnimočnou značkou a ktorej filozofia je nám blízka. Podľa nášho hesla Kvalitou za krásou je to pre nás veľká radosť, môcť prinášať na slovenský trh produkty najvyššej kvality.

Prečítajte si ďalšie články