V portfóliu každej kozmetickej značky nájdeme produkt, ktorý má, aspoň čo sa obľúbenosti týka, v porovnaní s inými o kúsok navrch. Inak tomu nie je ani v prípade unikátneho TEOXANE RHA Séra. Čím je také špecifické?

Či už na oddychové dni iba s nostalgiou spomínate alebo na vás dovolenka ešte len čaká, potrebnú starostlivosť by ste mali pokožke dopriať celoročne, obzvlášť v lete. Opálená pleť totiž býva krásna a zdravá iba navonok. V skutočnosti ju intenzívne slnenie unavuje, namáha a vysušuje. Riešenie môže byť ale jednoduchšie, než by ste čakali. Všetky tieto nedokonalosti totiž odstránite špeciálnym RHA Sérom od spoločnosti TEOXANE. To sľubuje zázraky už po štrnástich dňoch.

Starostlivosť o pleť po dovolenke

 

Investícia, ktorá sa oplatí

Ak patríte k ženám, ktoré si za kvalitu rady priplatia a pri kozmetických produktoch dôkladne študujú všetky obsiahnuté zložky, TEOXANE RHA Serum vás určite nesklame. Rovnako ako i ďalšie produkty medicínskej kozmetiky TEOXANE, aj zložky obsiahnuté v tomto sére sú odborníkmi precízne vyberané a v bežnej kozmetike takmer neznáme. Presne to im dodáva punc exkluzivity.

Ktoré sú to?

Poďme si ich predstaviť trošku bližšie. Pod unikátne účinky RHA Séra sa podpísala predovšetkým prítomnosť týchto látok:

1. Rezilientná kyselina hyalurónová®
… totožná kyselina hyalurónová, ktorá sa používa aj v injekčných výplniach TEOSYAL. Vedci z TEOXANE Laboratories prišli na to, že táto špeciálne upravená kyselina hyalurónová nie je vhodná iba na injekčné vypĺňanie vrások, ale účinná býva tiež pri povrchovej aplikácii na pleť. Rozdiel medzi ňou a bežnou kyselinou hyalurónovou používanou v kozmetike je ten, že rezilientná (iným slovom pružná, elastická) kyselina hyalurónová je špeciálnym spôsobom zosieťovaná pružnými väzbami. Po nanesení na pleť tak vytvorí pružnú priedušnú sieť, ktorá pleť počas celého dňa účinne hydratuje, vypína a zároveň umožňuje postupné uvoľňovanie ďalších účinných zložiek.

2. Dermo-reštrukturalizačný komplex
… zmes účinných antioxidantov chrániacich pokožku pred voľnými radikálmi, ktoré ju poškodzujú na bunkovej úrovni (slnečné žiarenie, cigaretový dym, znečistenie ovzdušia,…). V zložení nechýbajú ani aminokyseliny, vitamín B6 a minerály nevyhnutné pre správny metabolizmus kože a regeneráciu buniek.

3. NovHyal
… unikátna zložka získaná biotechnológiou, ktorá aktivuje tvorbu kyseliny hyalurónovej v pokožke. Tým ju vypĺňa a umožňuje jej regeneráciu. Podporuje tiež výmenu látok medzi vrstvami kože, ktorá sa vekom spomaľuje a tým podnecuje tvorbu vrások.

Pre maximálny účinok bola do RHA Séra pridaná i ďalšia, mimoriadne účinná prírodná zložka:

4. Unitamuron H-22
… rastlinný ekvivalent kyseliny hyalurónovej, ktorý je majstrom v hydratácii, zvyšovaní elasticity a vyhladzovaní pleti. Má antihyaluronidázny efekt. To znamená, že dokáže znížiť účinok enzýmu hyaluronidáza, zodpovedného za odbúravanie prirodzenej kyseliny hyalurónovej v našej pleti.

Teoxane švajčiarska medicínska kozmetika

Čo môžete očakávať?

Vďaka spomenutým zložkám sa pleť po nanesení RHA Séra stáva dokonale hydratovanou, elastickejšou a viditeľne omladenou. Pokožka opätovne nadobúda schopnosť odrážať svetlo, je vypnutá a žiarivejšia. Potvrdili to aj klinické štúdie – veď sebahodnotenie 31 dobrovoľníkmi, vykonané nezávislým laboratóriom, prišlo s nasledujúcimi závermi:

Po 14 dňoch je pokožka:

  • žiarivejšia 94%
  • hladšia 91%
  • odolnejšia 91%

RHA Serum je priehľadnej konzistencie, pokožku nezaťažuje a klientky si zvyknú pochvaľovať najmä navodenie pocitu druhej kože už krátko po jeho nanesení. Účinné sérum aplikujte na dôkladne očistenú tvár ráno a večer.

Prečítajte si ďalšie články