Rastieme, pripravujeme veľa noviniek a rozširujeme náš tím o novú pozíciu firemného reprezentanta!

Miesto práce
Hrušovská 6a, Bratislava

Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Termín nástupu
január/február 2024

Náplň práce:

  • Aktívna reprezentácia spoločnosti:
    – Pravidelné návštevy a komunikácia s obchodnými partnermi
    – Aktívna odborná starostlivosť o existujúcich obchodných partnerov
    – Vyhľadávanie a oslovovanie nových obchodných partnerov
    – Produktové školenia pre obchodných partnerov, uvádzanie nových produktov na trh
    – Udržiavanie a rozvíjanie dobrých obchodných vzťahov
    – Profesionálne a slušné jednanie
  • Školenia a kongresy:
    – Organizovanie a účasť na firemných školeniach/workshopoch
    – Prednášanie na firemných školeniach/workshopoch
    – Organizovanie a účasť na slovenských a zahraničných kongresoch/distribútorských mítingoch
    – Príprava materiálov na školenia/workshopy a kongresy
  • Marketingové aktivity:
    – Vytváranie produktových prezentácii/akciových ponúk
    – Pomoc s prekladom anglických textov (letáky, príbalové informácie)
  • Iné:
    – Spracovanie vyhodnotení súvisiacich s predajmi
    – Príjem objednávok
    – Prípadný rozvoz tovaru v rámci regiónu
    – Príprava podkladov pre potreby ISO
    – Administratívne práce súvisiace s chodom spoločnosti Siklienka

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • Príjemné vystupovanie a komunikatívnosť
  • Ochota a schopnosť učiť sa nové veci
  • Schopnosť prijímať zodpovednosť
  • Dôvera
  • Tímový hráč
  • Ochota nechať si poradiť
  • Flexibilita
  • Samostatnosť
  • Vzhľadom na charakter práce je potrebné byť aktívny vodič

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
– stredoškolské s maturitou
– vysokoškolské I. stupňa
– vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti
Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti
– Microsoft Word – Pokročilý
– Microsoft Excel – Pokročilý
– Microsoft Outlook – Pokročilý
– Microsoft PowerPoint – Pokročilý
– POHODA (účtovníctvo) – Základy

Vodičský preukaz: B

Výhody:

  • Príjemné prostredie menšej rodinnej firmy
  • flexibilná pracovná doba – možnosť práce z domu
  • Práca v dynamickom a zaujímavom odvetví
  • Výborný kolektív
  • Osobný prístup
  • Služobné auto (aj na súkromné účely)
  • Mobilný telefón
  • Notebook
  • Finančný príspevok na stravovanie plne hradený firmou
  • V letných mesiacoch tzv. „letné piatky“ (skrátená pracovná doba v piatky)

Ako postupovať?

Ak Vás táto pracovná ponuka zaujala, zašlite nám na praca@siklienka.sk svoj životopis v slovenskom jazyku aj s Vašou fotkou. Prosím taktiež nám zašlite motivačný list. Na našej webstránke sa informujte o produktovom portfóliu spoločnosti a vo svojom motivačnom liste uveďte informáciu, ktorá zohľadňuje Váš názor na zameranie našej spoločnosti resp. či by ste si vedeli predstaviť, že by ste Vy alebo niekto vo Vašom okolí vedel využiť niektorý z produktov našej spoločnosti.
• Kandidáti, ktorí nezašlú motivačný list, alebo jeho obsah nebude zohľadňovať spoločnosť Siklienka nebudú žiaľ zaradení do výberového konania.
• Kontaktovať budeme iba tých kandidátov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.
• Vybraní kandidáti budú kontaktovaní telefonicky.

Stručná charakteristika spoločnosti
Spoločnosť Siklienka je lídrom na Slovensku v oblasti distribúcie produktov pre plastickú a estetickú chirurgiu, ako aj pre estetickú dermatológiu. Na slovenskom trhu pôsobí už 30 rokov, má vybudovanú stabilnú pozíciu a svojim klientom ponúka len tie najkvalitnejšie produkty a služby.

Počet zamestnancov
10 – 19 zamestnancov

Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiac + po zapracovaní a zaškolení mesačné odmeny viazané na obraty + naviac dovolenkový a vianočný plat viazaný na plnenie plánu

Kontakt
Kontaktná osoba: Ing. Jozef Siklienka
Tel.: +421243426288
E-mail: praca@siklienka.sk

Prečítajte si ďalšie články