Súčasná celosvetová situácia pravdepodobne na dlhší čas ovplyvní spôsob vzdelávania (nielen) estetických lekárov. Spoločne s našim dodávateľom – švajčiarskou spoločnosťou TEOXANE ponúkame lekárom možnosť absolvovať zaujímavé workshopy a prednášky zamerané na aplikáciu kyseliny hyalurónovej prostredníctvom ONLINE webinárov z pohodlia a bezpečia domova.

Pripravili sme pre vás prehľadný zoznam možností online vzdelávania, ktoré sa budú konať v najbližších dňoch:

PONDELOK, 1.júna 2020, 16:00 – 17:00 hod

Every lip is unique: different techniques & products for the perioral area


Dr. Lee WALKER, Anglicko, Dr. Raul CETTO, Anglicko

V tomto výnimočnom webinári poskytne duo uznávaných estetických lekárov z Anglicka: Dr. Lee WALKER a Dr. Raul CETTO prehľad o rôznych technikách ošetrenia pier s kyselinou hyalurónovou a najvhodnejších produktoch pre periorálnu oblasť.

Registrovať sa môžete tu:
https://teoxane.zoom.us/webinar/register/WN_RwTVjPKCSo6ewZOdMBYB7w

 

Všetky online webináre prebiehajú v anglickom jazyku. Zoznam plánovaných webinárov nie je finálny a budeme ho pravidelne aktualizovať a dopĺňať.

Prečítajte si ďalšie články

TEOXANE [3D] Lip: To najlepšie pre vaše pery!

TEOXANE [3D] Lip: To najlepšie pre vaše pery!

Pery sú od nepamäti symbolom zmyselnosti a príťažlivosti, ktorý púta pozornosť (nielen) opačného pohlavia. Vďaka nim sa môžeme vyjadriť formou úsmevu, bozku, či slova. Malé, veľké, úzke, plné, jemné, či zmyselné - názor na ideálne pery sa líši v závislosti od doby, krajiny, tradícií, vplyvu médií a od osobného vkusu. Na jednom sa však zhodneme všetci, krásne pery by mali byť predovšetkým vyživené a zdravé.

Ako naozaj prebieha ošetrenie tváre s kyselinou hyalurónovou?
01.12.2018 MÔJ PRÍBEH

Ako naozaj prebieha ošetrenie tváre s kyselinou hyalurónovou?

Zvažujete aj vy estetické ošetrenie s výplňovými materiálmi, ale máte obavy, aký bude výsledok a neviete, ako také ošetrenie vlastne prebieha? Mnohokrát ľudia netušia, čo takýto zákrok obnáša, pretože bohužiaľ o výplniach s kyselinou hyalurónovou koluje množstvo mýtov a dezinformácií. Spýtali sme sa preto na prvé dojmy a pocity klientky, ktorá podstúpila celkové omladenie tváre s kyselinou hyalurónovou TEOSYAL a podelila sa s nami o svoje skúsenosti.

Aké školenia TEOSYAL pre vás pripravujeme v roku 2020?

Aké školenia TEOSYAL pre vás pripravujeme v roku 2020?

Poskytovanie odborného vzdelávania pre lekárov, zamerané na správne techniky a najnovšie metódy injektovania kyseliny hyalurónovej, patrí medzi naše priority. Práve preto organizujeme pravidelne na celom Slovensku odborné workshopy pre začiatočníkov či pokročilých lekárov. Pripravili sme pre vás prehľad odborných školení, ktoré sa budú konať v najbližších mesiacoch.