Poskytovanie odborného vzdelávania pre lekárov, zamerané na správne techniky a najnovšie metódy injektovania kyseliny hyalurónovej, patrí medzi naše priority. Práve preto organizujeme pravidelne na celom Slovensku odborné workshopy pre začiatočníkov či pokročilých lekárov. Pripravili sme pre vás prehľad odborných školení, ktoré sa budú konať v najbližších mesiacoch.

Workshopy TEOSYAL pre začiatočníkov

Radi sme vás pozvali na WORKSHOPY TEOSYAL pre začiatočníkov, ktoré sa konajú pod vedením našich certifikovaných školiteliek TEOXANE. Počas školení si máte možnosť vyskúšať aplikáciu TEOSYAL na vlastnej modelke (priateľke, kolegyni, príbuznej,…).

Workshop teosyal plne obsadeny

 

21.3.2020 (Sobota) –  workshop presunutý*

A3 Clinic, Štefánikova 8, Bratislava (www.a3clinic.eu)

Školiteľka: MUDr. Mária Brozmanová, špecialistka v odbore dermatovenerológia a estetická medicína
Trvanie workshopu: od 08:15 do 16:45 v priestoroch A3 Clinic, Štefánikova 8, Bratislava (www.a3clinic.eu)

Program a registrácia

Podrobný program workshopu, ako aj viac informácií o registrácii nájdete na nasledujúcom linku: Program_WS_TEOSYAL_marec_2020.pdf.

KAPACITA WORKSHOPU JE PLNE OBSADENÁ! Na tento termín už nie je možné sa prihlásiť. Ak máte záujem o workshop u MUDr. Brozmanovej, prosím kontaktujte nás na horecna@siklienka.sk, zaznačíme si váš záujem a budeme vás informovať o ďalšom termíne workshopu.

Workshop kyselina hyalurónová MUDr. Holešovská

18.4.2020 (Sobota) – workshop presunutý*

Klinika MEDICOR, Okružná 14, Poprad (www.medicor.sk/)

Školiteľka: MUDr. Janka Holešovská, MBA, zakladateľka a vedúca lekárka súkromného medicínsko-estetického centra Medicor
Trvanie workshopu: od 08:15 do 16:15 v priestoroch kliniky Medicor, Okružná 14, Poprad (www.medicor.sk/)

Program a registrácia

Podrobný program workshopu, ako aj viac informácií o registrácii nájdete na nasledujúcom linku: Program_WS_TEOSYAL_april_2020.pdf.

V prípade, že máte záujem o aplikáciu na vlastnej modelke, pri potvrdení Vašej záväznej účasti je potrebné nás o tom informovať. Kapacita workshopu je obmedzená na 10 osôb. Preto neváhajte a záväzne sa prihláste čo najskôr!

Zoznam plánovaných workshopov je neustále aktualizovaný a čoskoro zverejníme ďalšie dátumy!

*Vzhľadom na momentálnu situáciu a preventívne opatrenia s súvislosti s novým koronavírusom sme sa rozhodli termíny workshopov presunúť na neskôr. O nových termínoch vás budeme informovať.

Prečítajte si ďalšie články

Ako naozaj prebieha ošetrenie tváre s kyselinou hyalurónovou?
01.12.2018 MÔJ PRÍBEH

Ako naozaj prebieha ošetrenie tváre s kyselinou hyalurónovou?

Zvažujete aj vy estetické ošetrenie s výplňovými materiálmi, ale máte obavy, aký bude výsledok a neviete, ako také ošetrenie vlastne prebieha? Mnohokrát ľudia netušia, čo takýto zákrok obnáša, pretože bohužiaľ o výplniach s kyselinou hyalurónovou koluje množstvo mýtov a dezinformácií. Spýtali sme sa preto na prvé dojmy a pocity klientky, ktorá podstúpila celkové omladenie tváre s kyselinou hyalurónovou TEOSYAL a podelila sa s nami o svoje skúsenosti.

TEOXANE [3D] Lip: To najlepšie pre vaše pery!

TEOXANE [3D] Lip: To najlepšie pre vaše pery!

Pery sú od nepamäti symbolom zmyselnosti a príťažlivosti, ktorý púta pozornosť (nielen) opačného pohlavia. Vďaka nim sa môžeme vyjadriť formou úsmevu, bozku, či slova. Malé, veľké, úzke, plné, jemné, či zmyselné - názor na ideálne pery sa líši v závislosti od doby, krajiny, tradícií, vplyvu médií a od osobného vkusu. Na jednom sa však zhodneme všetci, krásne pery by mali byť predovšetkým vyživené a zdravé.