Poskytovanie odborného vzdelávania pre lekárov, zamerané na správne techniky a najnovšie metódy injektovania kyseliny hyalurónovej, patrí medzi naše priority. Práve preto organizujeme pravidelne na celom Slovensku odborné workshopy pre začiatočníkov či pokročilých lekárov. Pripravili sme pre Vás prehľad odborných školení, ktoré sa budú konať v najbližších mesiacoch.

Workshop TEOSYAL pre začiatočníkov

21.3.2020 (Sobota)
A3 Clinic, Štefánikova 8, Bratislava (www.a3clinic.eu)

Radi sme Vás pozvali na WORKSHOP TEOSYAL pre začiatočníkov, ktorý sa bude konať 21.03.2020 (sobota), od 08:15 do 16:45 v priestoroch A3 Clinic, Štefánikova 8, Bratislava (www.a3clinic.eu), pod vedením certifikovanej školiteľky TEOXANE MUDr. Márie Brozmanovej, špecialistky v odbore dermatovenerológia a estetická medicína. Počas školenia si máte možnosť vyskúšať aplikáciu TEOSYAL na vlastnej modelke (priateľke, kolegyni, príbuznej,…). V prípade, že máte záujem, pri potvrdení Vašej záväznej účasti je potrebné nás o tom informovať.

Program a registrácia

Podrobný program workshopu, ako aj viac informácií o registrácii nájdete na nasledujúcom linku: Program_WS_TEOSYAL_marec_2020.pdf.
Kapacita workshopu je obmedzená na 10 osôb. Preto neváhajte a záväzne sa prihláste čo najskôr!

 

Zoznam plánovaných workshopov je neustále aktualizovaný a čoskoro zverejníme ďalšie dátumy!

Prečítajte si ďalšie články

Ako naozaj prebieha ošetrenie tváre s kyselinou hyalurónovou?
01.12.2018 MÔJ PRÍBEH

Ako naozaj prebieha ošetrenie tváre s kyselinou hyalurónovou?

Zvažujete aj vy estetické ošetrenie s výplňovými materiálmi, ale máte obavy, aký bude výsledok a neviete, ako také ošetrenie vlastne prebieha? Mnohokrát ľudia netušia, čo takýto zákrok obnáša, pretože bohužiaľ o výplniach s kyselinou hyalurónovou koluje množstvo mýtov a dezinformácií. Spýtali sme sa preto na prvé dojmy a pocity klientky, ktorá podstúpila celkové omladenie tváre s kyselinou hyalurónovou TEOSYAL a podelila sa s nami o svoje skúsenosti.