Poskytovanie odborného vzdelávania pre lekárov, zamerané na správne techniky a najnovšie metódy injektovania kyseliny hyalurónovej, patrí medzi naše priority. Práve preto organizujeme pravidelne na celom Slovensku odborné workshopy pre začiatočníkov či pokročilých lekárov. Pripravili sme pre vás prehľad odborných školení, ktoré sa budú konať v najbližších mesiacoch.

EXPERT WORKSHOP TEOSYAL | 11. novembra 2023

Radi by sme Vás v informovali o najbližšom termíne EXPERT WORKSHOP TEOSYAL. Uskutoční sa 11. novembra 2023 (sobota) v hoteli X-BIONIC® v Šamoríne.

Naše pozvanie prijali špičkové odborníčky v oblasti estetickej medicíny Dr. Sabrina Shah-Desai a Dr. Billur Sezgin Kizilok. Spoločne vás prevedú celým workshopom a odovzdajú odborné skúsenosti nadobudnuté počas svojej dlhoročnej a intenzívnej praxe.

 

 

 

Prečítajte si ďalšie články

TEOXANE [3D] Lip: To najlepšie pre vaše pery!

TEOXANE [3D] Lip: To najlepšie pre vaše pery!

Pery sú od nepamäti symbolom zmyselnosti a príťažlivosti, ktorý púta pozornosť (nielen) opačného pohlavia. Vďaka nim sa môžeme vyjadriť formou úsmevu, bozku, či slova. Malé, veľké, úzke, plné, jemné, či zmyselné - názor na ideálne pery sa líši v závislosti od doby, krajiny, tradícií, vplyvu médií a od osobného vkusu. Na jednom sa však zhodneme všetci, krásne pery by mali byť predovšetkým vyživené a zdravé.