Poskytovanie odborného vzdelávania pre lekárov, zamerané na správne techniky a najnovšie metódy injektovania kyseliny hyalurónovej, patrí medzi naše priority. Práve preto organizujeme pravidelne na celom Slovensku odborné workshopy pre začiatočníkov či pokročilých lekárov. Pripravili sme pre Vás prehľad odborných školení, ktoré sa budú konať v najbližších mesiacoch.

Expert Workshop TEOSYAL: 4.dimenzia v tvárovej estetike

18.1.2020 (Sobota)
NH Hotel Bratislava Gate One

Po dlhých 5 rokoch sa s Vami príde podeliť o svoje skúsenosti kapacita svetovej plastickej a estetickej chirurgie – Dr. Patrick TREVIDIC (Francúzsko). Doktor Trevidic pôsobí ako primár chirurgického oddelenia Nemocnice Sainte – Anne v Paríži. Ako uznávaný plastický chirurg Francúzskej lekárskej rady sa špecializuje na maxillofaciálnu chirurgiu a je členom mnohých medzinárodných rekonštrukčných a estetických spoločností.

Náš hosť Vám predstaví inovatívny 4D prístup k omladeniu tváre, metódu založenú na 3 pilieroch A-T-P, vďaka ktorej dosiahnete optimálne, prirodzené a bezpečné výsledky! Doktor Trevidic prinesie bohaté poznatky z anatómie tváre, predvedie precízne LIVE aplikácie a vysvetlí Vám jeho vlastné algoritmy ošetrenia.

Program a registrácia

Podrobný program workshopu, ako aj viac informácií o Dr. Patrickovi Trevidicovi a možnostiach registrácie nájdete na nasledujúcom linku: Program_WS_TEOSYAL_2020.pdf alebo na webstránke www.expertday.sk.

Prečítajte si ďalšie články

Ako naozaj prebieha ošetrenie tváre s kyselinou hyalurónovou?
01.12.2018 MÔJ PRÍBEH

Ako naozaj prebieha ošetrenie tváre s kyselinou hyalurónovou?

Zvažujete aj vy estetické ošetrenie s výplňovými materiálmi, ale máte obavy, aký bude výsledok a neviete, ako také ošetrenie vlastne prebieha? Mnohokrát ľudia netušia, čo takýto zákrok obnáša, pretože bohužiaľ o výplniach s kyselinou hyalurónovou koluje množstvo mýtov a dezinformácií. Spýtali sme sa preto na prvé dojmy a pocity klientky, ktorá podstúpila celkové omladenie tváre s kyselinou hyalurónovou TEOSYAL a podelila sa s nami o svoje skúsenosti.