Poskytovanie odborného vzdelávania pre lekárov, zamerané na správne techniky a najnovšie metódy injektovania kyseliny hyalurónovej, patrí medzi naše priority. Práve preto organizujeme pravidelne na celom Slovensku odborné workshopy pre začiatočníkov či pokročilých lekárov. Pripravili sme pre vás prehľad odborných školení, ktoré sa budú konať v najbližších mesiacoch.

Workshopy TEOSYAL pre začiatočníkov

Radi sme vás pozvali na WORKSHOPY TEOSYAL pre začiatočníkov, ktoré sa konajú pod vedením našich certifikovaných školiteliek TEOXANE. Počas školení si máte možnosť vyskúšať aplikáciu TEOSYAL na vlastnej modelke (priateľke, kolegyni, príbuznej,…).

 

21.11.2020 (Sobota) – TERMÍN PRESUNUTÝ!*

Siklienka s.r.o., Hrušovská 6A, Bratislava

Školiteľka: MUDr. Mária Brozmanová, špecialistka v odbore dermatovenerológia a estetická medicína (www.a3clinic.eu)
Trvanie workshopu: od 08:15 do 16:45 v priestoroch spoločnosti Siklienka

Program a registrácia

KAPACITA WORKSHOPU JE PLNE OBSADENÁ! Na tento termín už nie je možné sa prihlásiť. Ak máte záujem o workshop u MUDr. Brozmanovej, prosím kontaktujte nás na horecna@siklienka.sk, zaznačíme si váš záujem a budeme vás informovať o ďalšom termíne workshopu.

 

28.11.2020 (Sobota) – TERMÍN PRESUNUTÝ!*

Klinika MEDICOR, Okružná 14, Poprad (www.medicor.sk/)

Školiteľka: MUDr. Janka Holešovská, MBA, zakladateľka a vedúca lekárka súkromného medicínsko-estetického centra Medicor
Trvanie workshopu: od 08:15 do 16:15 v priestoroch kliniky Medicor, Okružná 14, Poprad (www.medicor.sk/)

Program a registrácia

Podrobný program workshopu, ako aj viac informácií o registrácii nájdete na nasledujúcom linku: Program_WS_TEOSYAL_november_poprad_2020.pdf

 

Workshop TEOSYAL pre pokročilých

Radi by sme Vás v predstihu informovali o plánovanom termíne EXPERT WORKSHOPU s výplňovými materiálmi TEOSYAL. Dátum konania je stanovený na 15. mája 2021 (sobota) v hoteli NH Bratislava Gate One.

V slovenskej premiére by sme radi privítali dvoch uznávaných odborníkov v oblasti estetickej medicíny z Anglicka. Dr. Lee WALKERDr. Raul CETTO sú skvele zohraný tím, nabitý informáciami o inovatívnych technikách a klinických poznatkoch.

Dr. Lee WALKER – uznávaný anglický lekár s viac ako 17-ročnými skúsenosťami v oblasti estetickej medicíny. Je spoluzakladateľom a členom skupiny expertov pre komplikácie, ktorá poskytuje poradenstvo týkajúce sa komplikácií spojených s nechirurgickými ošetreniami. Má široký prehľad o štúdiách spojených s výplňovými materiálmi a pravdepodobne nie je otázka v súvislosti s komplikáciami, na ktorú by nevedel reagovať.

Dr. Raul CETTO, MD, PhD. – anglický chirurg, ktorý má okrem doktorátu v odbore otolaryntológia a chirurgia hlavy a krku, aj postgraduálny diplom z nechirurgickej estetiky tváre. Je čestným výskumným pracovníkom na Imperial College v Londýne a hlavným lektorom pre Harley Academy.

*Na základe momentálne platných nariadení v súvislosti s COVID-19 sme sa rozhodli plánované workshopy presunúť. O nových dátumoch vás budeme informovať!

 

Prečítajte si ďalšie články

Ako naozaj prebieha ošetrenie tváre s kyselinou hyalurónovou?
01.12.2018 MÔJ PRÍBEH

Ako naozaj prebieha ošetrenie tváre s kyselinou hyalurónovou?

Zvažujete aj vy estetické ošetrenie s výplňovými materiálmi, ale máte obavy, aký bude výsledok a neviete, ako také ošetrenie vlastne prebieha? Mnohokrát ľudia netušia, čo takýto zákrok obnáša, pretože bohužiaľ o výplniach s kyselinou hyalurónovou koluje množstvo mýtov a dezinformácií. Spýtali sme sa preto na prvé dojmy a pocity klientky, ktorá podstúpila celkové omladenie tváre s kyselinou hyalurónovou TEOSYAL a podelila sa s nami o svoje skúsenosti.

TEOXANE [3D] Lip: To najlepšie pre vaše pery!

TEOXANE [3D] Lip: To najlepšie pre vaše pery!

Pery sú od nepamäti symbolom zmyselnosti a príťažlivosti, ktorý púta pozornosť (nielen) opačného pohlavia. Vďaka nim sa môžeme vyjadriť formou úsmevu, bozku, či slova. Malé, veľké, úzke, plné, jemné, či zmyselné - názor na ideálne pery sa líši v závislosti od doby, krajiny, tradícií, vplyvu médií a od osobného vkusu. Na jednom sa však zhodneme všetci, krásne pery by mali byť predovšetkým vyživené a zdravé.