Stres, nedostatočné prekrvenie pokožky, životný štýl, genetika, nezdravé návyky, znečistené ovzdušie... to všetko sú faktory, ktoré sa viac či menej podpisujú na stave našej pokožky. Tá sa škodlivým vplyvom nedokáže vždy ubrániť tak, ako by sme si želali, no vy jej môžete trošku pomôcť.

Následkom času sa nevyhne žiadna z nás. Množstvo kolagénu i kyseliny hyalurónovej, ako prirodzenej súčasti pokožky, postupne klesá a po tridsiatom roku života sa pribúdajúci vek odzrkadlí v tvári väčšiny žien. Kruhy pod očami sú pritom iba jednou zo známok starnutia, ktorá podľa nedávnych prieskumov trápi až 50% žien po tridsiatke. Spočiatku sa objavujú v kútikoch očí, no neskôr sa rozširujú, v dôsledku čoho oči i pohľad pôsobia unavene a smutne. Ide však o estetický problém, na ktorý existuje pomerne jednoduché a efektívne riešenie.

Riešenie kruhov pod očami

To najlepšie pre očné partie

Tým je inovatívny produkt s prevratným zložením na báze kyseliny hyalurónovej TEOSYAL Redensity [II], určený špeciálne na odstránenie kruhov pod očami. Výsledok ošetrenia je okamžitý, prirodzený, s dobou účinku až 12 mesiacov, preto ide o investíciu, ktorá sa rozhodne vyplatí. Nie nadarmo bol tento vyhľadávaný produkt z portfólia švajčiarskej spoločnosti TEOXANE Laboatories ocenený na kongrese AMEC (Anti-Aging Medicine European Congress) v Paríži prestížnou cenou Anti-Aging & Beauty Trophy v kategórii „Najlepší výplňový materiál“.

Najlepší produkt na kruhy pod očami

Čím je produkt jedinečný?

TEOSYAL Redensity [II] je injektovateľný gél na báze kyseliny hyalurónovej, v ktorom nájdeme výnimočné zloženie 3 v 1: kyselinu hyalurónovú, dodávajúca pokožke hydratáciu, elasticitu a pevnosť, dermo-reštrukturalizačný komplex látok (8 aminokyselín, 3 antioxidanty, 2 minerály a vitamín B6) obnovujúci štruktúru pokožky. Zloženie produktu je doplnené tiež o znecitlivujúcu látku lidokaín, ktorá zas zabezpečuje bezbolestnosť aplikácie gélu počas celej doby trvania zákroku. Ošetrenie je určené pre všetky ženy i mužov, ktorých trápia kruhy pod očami, avšak treba mať na pamäti, že príliš veľké vačky pod očami si už vyžadujú radikálnejšie riešenie, a síce chirurgický zákrok.

 

Odstránenie kruhov pod očami kyselinou hyalurónovou

Výsledky, ktoré ohromia

Redensity [II] bol vyvinutý priamo pre jemnú pokožku očného okolia, hlavnou devízou produktu je mix tzv. zosieťovanej a nezosieťovanej kyseliny hyalurónovej, čo ovplyvňuje samotný výsledok a tiež eliminuje riziko vzniku nerovností či opuchov po aplikácii. Práve tento jedinečný mix dokáže pleť hydratovať, obnoviť jej štruktúru, pružnosť jemnej pokožky očného okolia, ale aj prirodzene vyplniť prepady či kruhy pod očami a tým opätovne vyčariť spokojný úsmev na vašej tvári.

Výsledky Redensity pred a po

Rýchlosť a bezbolestnosť zákroku prekvapí

Odborník najskôr dôkladne zhodnotí oblasť, ktorej sa ošetrenie týka a následne do inkriminovanej oblasti sterilnou striekačkou na jedno použitie injektuje výplňový materiál Redensity [II]. Doba ošetrenia nepresahuje 20 minút. V danej partii sa vám môžu vytvoriť menšie modrinky, ktoré ale majú iba krátkodobý charakter a v ďalších aktivitách vás určite obmedzovať nebudú.

Spokojnosť s aplikáciou kyseliny hyalurónovej

Náš tip

Znásobte efekt ošetrenia ďalším skvelým produktom R (II) Eyes. Ide o tónovaný očný krém bez parfumu, ponúkajúci riešenie proti únave a starnutiu jemnej pokožky v očných partiách.

Dokonalá starostlivosť o očné okolie

Prečítajte si ďalšie články