Tento jedinečný krém si zamilujete! Efektívne, jednoducho a najmä okamžite rozjasní váš pohľad, zmierni kruhy pod očami a vyhladí tiež jemné vrásky v tejto oblasti. Poďme si preto o ňom povedať čosi viac.

Očné okolie sa vyznačuje tenkou vrstvou kože s malým podielom tukových buniek, čo z nej robí veľmi citlivú a na vysušovanie náchylnú oblasť. Intenzívna mimika počas dňa ju drží v permanentnom pohybe a to spôsobuje vznik či prehlbovanie jemných vrások a línií v očných partiách. Nedostatočná cirkulácia krvi i lymfy navyše zodpovedá za vznik tmavých kruhov a vačkov pod očami. Ešteže existuje pohodlné riešenie týchto estetických nedokonalostí, ktoré bez problémov zvládnete aj v pohodlí domova.

Siklienka - Očné okolie - Teoxane očný krém

Overené účinky švajčiarskeho gigantu

Laboratória TEOXANE Laboratories priniesli na trh opäť skvelú novinku, ktorá si zaslúži pozornosť! Ako sme už v prípade tejto švajčiarskej spoločnosti zvyknutí, predovšetkým v oblasti anti-agingu je vždy o krok vpred. Tentokrát by sme vám radi predstavili unikátny krém R[II] Eyes, ktorý už stihol získať aj prestížne ocenenie Anti-Aging & Beauty Trophy v kategórii Najlepšia kozmetika!

Dokáže totiž okamžite rozjasniť pohľad, vyhladiť jemné mimické vrásky aj línie v očných partiách. Vďaka obsahu tzv. účinného komplexu (Rezilientná kyselina hyalurónová + Dermo-reštrukturalizačný komplex + NovHyal) a neparfumovaných aktívnych zložiek si ho môžu bez obáv vyskúšať aj majiteľky veľmi citlivej pokožky. Okrem toho je obohatený o jemné pigmenty, ktoré prežiaria okolie vašich očí a zredukujú nežiaduci odtieň kruhov pod očami. Súčasťou balenia je chladivý aplikátor pre jednoduché a šetrné nanášanie.

Siklienka - očné okolie - Teoxane RII Eyes - krém na kruhy pod očami

Kvalita potvrdená výskumom

Výsledky štúdie zameranej na potvrdenie účinku výrobku priniesli nasledujúce závery:

Okamžité zmiernenie tmavých kruhov pod očami *
Redukcia vačkov pod očami*/** 10 %
Redukcia hĺbky povrchových vrások */*** 20 %
Tolerancia * 100 %

*Test vykonaný nezávislým laboratóriom na citlivej pokožke počas 28 dní.
**Výsledky namerané 15 minút po aplikácii na 12 dobrovoľníkoch a potvrdené
po 14 a 28 dňoch používania.
***Výsledky namerané po 14 dňoch používania
na 23 dobrovoľníkoch.

Siklienka - očné okolie - Odstránenie kruhov pod očami

Prečítajte si ďalšie články