Pokiaľ uvažujete nad plastickou operáciou poprsia a neviete si vybrať spomedzi implantátov na trhu, máme pre vás skvelý tip. Ak hľadáte vysokú kvalitu, prirodzený výsledok či doživotnú záruku, určite ho oceníte.

Napriek tomu, že s finálnym výberom silikónového implantátu vám pomôže plastický chirurg, nie je na škodu mať zopár vlastných znalostí. Každý druh implantátu je totiž vhodný pre iný tvar či veľkosť poprsia. Pri výbere správneho implantátu zohráva úlohu viacero faktorov ako napríklad: celková stavba ženského tela (výška, váha, šírka hrudníku), predstava o finálnom výsledku, či východzí stav poprsia pred operáciou. Široká škála implantátov NAGOR však dokáže splniť túžbu po krásnom, plnom dekolte každej z nás. Ak vám však plastický chirurg odporučil okrúhly typ implantátov, tak okrúhla línia implantátov NAGOR s názvom Impleo by mala byť vaša prvá voľba!

Nagor impleo

Voľba plastických chirurgov je jasná

Spoločnosť NAGOR vyrába silikónové implantáty od konca sedemdesiatych rokov dvadsiateho storočia. Za tento čas prešli jej produkty obrovským progresom, čoho dôkazom sú práve okrúhle implantáty NAGOR Impleo. Vysoká kvalita a inovácie, ako výsledok meniaceho sa dopytu na trhu, z nich robia jasnú voľbu plastických chirurgov.

Navyše majú:

  • prakticky nezlomiteľný gél,
  • pamäťový efekt,
  • širokú škálu profilov, šírok a veľkostí (Tabuľka_veľkostí_NAGOR_Impleo.pdf),
  • na dotyk sú maximálne prirodzené
  • sú naplnené na 100 %.

Unikátny gél pre ešte väčšie pohodlie

Široká škála okrúhlych implantátov Impleo ponúka implantáty plnené mäkkým, avšak pevným a stabilným silikónovým gélom SiloGel Twist™. Ten zachováva tvar implantátov a zároveň znižuje ich viditeľnosť v tele. Inovatívne okrúhle implantáty Impleo boli navrhnuté tak, aby dokonale splnili potreby plastických chirurgov a ich pacientiek na celom svete. Na dotyk sú maximálne prirodzené a vďaka obsiahnutému jedinečnému gélu je pre ich vloženie potrebný iba menší rez.

Zaujímavé je, že implantát NAGOR Impleo vydržal dokonca bez ujmy aj obrovský tlak po prejdení automobilom a ihneď sa vrátil do pôvodného stavu.

Jednou zo známych Sloveniek, ktorá pri úprave poprsia vsadila na tento typ implantátov, je známa fitnesska Dominika Kid Kovács. Neoľutovala? „S implantátmi NAGOR Impleo som veľmi spokojná. Vyzerajú úplne prirodzene, necítim žiadne obmedzenia pri športe a ani pri bežných činnostiach. Pravdu povediac, keby som nevedela, že som bola na operácii prsníkov, ani by som ich prítomnosť v tele necítila. Ak by som mala ísť na zákrok opäť, vybrala by som si presne tieto isté,“ prezradila nám krásna športovkyňa.

Silikonove implantaty Dominika Kid Kovacs

Dominika Kid Kovács: „S implantátmi NAGOR Impleo som veľmi spokojná. Vyzerajú úplne prirodzene, necítim žiadne obmedzenia pri športe a ani pri bežných činnostiach.“

 

Doživotná záruka ako bonus

Spoločnosť NAGOR poskytuje na implantáty klientkám rozsiahly program záruky. Ten má názov GCA Comfort Guarantee a ponúka najmodernejší a plnohodnotný typ záruky. Medzi jej primárne výhody patrí doživotná výmena implantátov ZDARMA v prípade, že sa vám vytvorí kapsulárna kontraktúra alebo implantát praskne. Ak budete mať problém len s jedným prsníkom, záruka zahŕňa výmenu implantátu aj na druhej strane, kde ste komplikácie nepociťovali. Postupom času sa vaše telo mení a implantáty, ktoré máte teraz, vám už neskôr nemusia vyhovovať.

Doživotná záruka na implantáty

 

IMPLEOtwist

Najväčšou výhodou silikónových implantátov NAGOR Impleo je ich unikátny gél, jeho vlastnosti otestovali i poprední plastickí chirurgovia na Slovensku pomocou nezvyčajného testu: IMPLEOtwist. Ocenili predovšetkým jeho poddajnosť a pamäťový efekt. Aj po úplnom pretočení implantátu sa totiž bez akéhokoľvek poškodenia vrátil ihneď do pôvodnej polohy.

 

 

Prečítajte si ďalšie články