Kampaň NAGOR BODY stále trvá! Ešte pred niekoľkými rokmi mnohé z nás vehementne popierali akékoľvek chirurgické vylepšenia poprsia. Dnes je trend celkom opačný a silikónové implantáty väčšina ich majiteliek hrdo vystavuje na obdiv.

Dôkazom je aj vaša odozva na promo kampaň NAGOR BODY, do ktorej máte možnosť sa už nejaký čas zapojiť. Počujete o nej po prvý raz a chceli by ste vedieť viac? Pokiaľ patríte k ženám, ktoré s novými prsiami získali späť stratené sebavedomie alebo ste si len chceli dopriať to, čo vám príroda nenadelila, dajte nám o tom vedieť! Pošlite nám do správy na Facebook stránke NAGOR Slovensko fotografiu vašej postavy, kľudne bez tváre, a inšpirujte tak ďalšie ženy. Každá z vás, ktorá sa do kampane NAGOR BODY zapojí, získa od nás malý darček ako pozornosť.

Vylepšené poprsie priznali i obľúbené modelky

K známym ženám, ktoré chirurgickú úpravu poprsia netaja, patrí modelka Romana Škamlová, ale tiež dlhonohá kráska Ivana Kičikoleva. Modelka priznáva, že podstúpiť operatívny zákrok bolo jej rozhodnutie, ktoré urobila predovšetkým kvôli sebe a s výsledkom je maximálne spokojná! Pridáte sa do zástupu žien, ktorým augmentácia pŕs zlepšila život alebo už máte operáciu za sebou? Čakáme na vaše fotografie. 🙂

 

Týmto dámam pomohol plastický chirurg

Aj v prípade chirurgickej úpravy pŕs platí, že finálny výsledok môže pôsobiť nanajvýš prirodzene. Všetko závisí od toho, akú veľkosť poprsia preferujete a ako veľmi chcete ich novou veľkosťou zaujať. Preto sa môže ľahko stať, že kráska vedľa vás na kúpalisku s bezchybným výstrihom vás dokonale zmätie a nebudete vedieť, či je jej poprsie upravené chirurgom alebo dielom prírody.

To môže byť i prípad mladej slečny, ktorá je taktiež majiteľkou NAGOR implantátov (300 ml) a prirodzený výsledok zákroku nám okomentovala slovami: “Každá žena si zaslúži cítiť sa dobre vo svojom tele, a zvlášť po kojení a pôrode… Neľutujem, že som sa rozhodla pre augmentáciu a šla by som do toho znova!”

Okrúhle implantáty Nagor Impleo 300 ml

Aj ďalšia hrdá “NAGOR positive” nositeľka sa s nami podelila o svoj zážitok. Túžila po maximálne prirodzenom výsledku a pri pohľade na ňu musíme uznať, že efekt operácie stojí za to. Ako znie jej odkaz pre všetky čakateľky na nové prsia? “Držím všetkým ženám, ktoré sa len odhodlávajú, palce. Aby našli odvahu, urobiť tento krok. Je to investícia do tela, do sebavedomia a dobrého pocitu zo seba samej.” Operáciu absolvovala na klinike Porta Med u MUDr. Jurášeka.

Nagor Impleo MUDr. Jurášek Portamed

O niečo väčšiu veľkosť implantátov zvolila ďalšia príťažlivá dáma, ktorá na nedávnu operáciu spomína nanajvýš kladne: “Operoval ma tento rok vo februári veľmi šikovný MUDr. Mládek v Avelane Clinic. Na konzultácii mi odporučil okrúhle implantáty NAGOR 420ml, vysoký profil a rez pod prsiami. Operácia prebehla bez komplikácií. Chcela by som odkázať ženám, ktoré rozmýšľajú nad operáciou, no boja sa bolesti, nech nemajú strach. Často je to len o psychike. Bolesť časom pominie a prsia zostanú. Niektoré ženy bolesť ale necítia, napríklad mňa to bolelo len minimálne.“

Implantáty Nagor Impleo MUDr. Mládek Avelane

Väčšie prsia urobili radosť aj sexi brunetke Janke. Aký odkaz má pre všetky ženy? “Po plnom dekolte som túžila už dlho a konečne sa môj sen splnil! Teraz som už i ja „NAGOR positive“ a neľutujem to. Odteraz som oveľa sebavedomejšia a cítim sa krásna. Vďaka pánovi MUDr. Očenášovi z ESSUR Clinic milujem svoje telo! Možno sa niekomu bude zdať že mám prsia príliš veľké, ja som túžila po takých väčších trojkách, nosím podprsenku 70D – 75DD a presne tak som si to aj predstavovala. Pooperačnú podprsenku nosím na noc ešte stále (som skoro 2mesiace po operácií) mám PI špeciál značky Lipoelastic.” Veľkosť Jankiných anatomických implantátov je 415ml.

Nagor Cogel 415ml MUDr. Očenáš

Dôkazom toho, že augmentácia poprsia dokáže výrazne pozdvihnúť sebavedomie, je aj ďalšia spokojná pacientka plastického chirurga MUDr. Mareka Šipku pôsobiaceho v bratislavskej Ave Clinic. “Implantáty boli vložené pod sval, po šiestich dňoch som sa vrátila do práce a s menšími obmedzeniami normálne fungovala. Reakcie okolia boli samozrejme pozitívne. Zmenu vidieť hlavne pri nosení oblečenia s výstrihom. Bol to môj komplex, stále som riešila, čo do toho výstrihu dať a kupovala si len podprsenky s push-up efektom. Napriek tomu som nikdy nebola spokojná. Svoje rozhodnutie by som nemenila a odporúčam všetkým ženám, ktoré zákrok zvažujú, nech idú smelo do toho! Stojí to za tie peniaze, stojí to za tú bolesť. Bolesti sa netreba báť. Použité boli implantáty, 300 a 330 ml, kvôli odstráneniu asymetrie. Pred zákrokom som mala prsia veľkosti A, teraz sú to C-D.“

Nagor Impleo MUDr. Marek Šipka

Prehliadku krásnych dekoltov zakončíme pacientkou MUDr. Kováča z Avelane Clinic, ktorej boli voperované okrúhle implantáty NAGOR Impleo veľkosti 390ml, vysoký profil. Tá tvrdí: „Slovami ani neviem opísať, aké to je cítiť sa ako žena, nie ako malé dievčatko. Z košíkov A mám teraz plné D. Konečne aj ja rada nakupujem spodnú bielizeň.

Okrúhle implantáty Nagor Impleo 390 ml MUDr. Imrich Kováč

Ak vás spokojné majiteľky silikónového poprsia, ktoré sa svojimi prednosťami neváhali pochváliť ani na sociálnej sieti, inšpirovali, kliknite na facebookovú stránku implantátov Nagor Slovensko a podeľte sa s nami napríklad aj o vašu skúsenosť. Nezabúdajte, že každú z vás odmeníme. 🙂

 

Prečítajte si ďalšie články

TEOXANE [3D] Lip: To najlepšie pre vaše pery!

TEOXANE [3D] Lip: To najlepšie pre vaše pery!

Pery sú od nepamäti symbolom zmyselnosti a príťažlivosti, ktorý púta pozornosť (nielen) opačného pohlavia. Vďaka nim sa môžeme vyjadriť formou úsmevu, bozku, či slova. Malé, veľké, úzke, plné, jemné, či zmyselné - názor na ideálne pery sa líši v závislosti od doby, krajiny, tradícií, vplyvu médií a od osobného vkusu. Na jednom sa však zhodneme všetci, krásne pery by mali byť predovšetkým vyživené a zdravé.