Pokiaľ zvažujete plastickú operáciu poprsia a neviete si vybrať spomedzi implantátov dostupných na trhu, zbystrite pozornosť. Ak hľadáte vysokú kvalitu, podloženú rokmi skúseností a pozitívnych ohlasov zo strany spokojných klientok, implantáty Nagor sú tá správna voľba.

Značka Nagor funguje na trhu od roku 1979 a môže sa popýšiť hneď dvoma jedinečnými prívlastkami. Nielenže ide o jediného britského, ale ešte aj najstaršieho európskeho výrobcu prsníkových implantátov vôbec. V čase vzniku stáli za značkou manželia, ktorých krstné mená NAncy a GORdon sa stali základom pre tento ľahko zapamätateľný názov implantátov. Výroba sa sústreďuje v škótskom mestečku Cumbernauld a v rukách ju majú kvalifikovaní pracovníci s dlhoročnými skúsenosťami. Popredné postavenie na trhu dlhých 38 rokov svedčí o tom, že spoločnosť nezaháľa a svoju ponuku neustále inovuje, prispôsobuje meniacim sa požiadavkám trhu i stúpajúcej náročnosti zákazníkov.

Siklienka- nagor - Je načase začať milovať svoje telo

Pestrá ponuka nesklame

Značka Nagor ponúka širokú škálu (až 226 možností) veľkostí i tvarov implantátov. Vybrať si môžete medzi guľatými aj anatomicky tvarovanými implantátmi. Za desiatky rokov fungovania mala spoločnosť dostatok času vyvinúť aj špeciálny textúrovaný povrch plášťa implantátu, ktorý ocení každá dáma. Implantát totiž vďaka špeciálnej texturácii Nagotex lepšie priľne k okolitému tkanivu, čím sa minimalizuje riziko vzniku kapsulárnej kontraktúry. To ale nie je všetko.

Výnimočnosť implantátov dotvára i:

  • Unikátny gél, ktorý je napriek jemnej (mäkkej) forme vysoko kohezívny (súdržný), preto je vhodný aj pre veľmi štíhle ženy.
  • Implantát je na dotyk maximálne prirodzený a vďaka obsiahnutému gélu je pre vloženie implantátu potrebný len menší rez (ostane vám menšia jazva).
  • Pre pacientky, ktoré si nevedia predstaviť tvar a veľkosť svojho poprsia po operácii je k dispozícii špeciálny konzultačný set. Ten obsahuje tzv. vonkajšie merače rôznych veľkostí, ktoré si pacientka vloží do podprsenky a ľahšie tak chirurgovi odprezentuje svoju predstavu.
  • Samozrejmosťou je bezpečnosť potvrdená klinickými štúdiami.

Siklienka - Doživotná záruka výmeny na implantáty Nagor

Jedinečná záruka, ktorá sa oplatí

Program záruky pre pacienta so silikónovými implantátmi Nagor má názov GCA Comfort a ponúka najmodernejší a plnohodnotný typ záruky. Účinná je od 1.1.2009 a medzi jej primárne výhody patrí:

  • doživotná výmena implantátov ZDARMA v prípade, že sa vám vytvorí kapsulárna kontraktúra alebo implantát praskne.
  • ak budete mať problém len s jedným prsníkom, záruka zahŕňa výmenu implantátu aj na druhej strane, kde ste komplikácie doposiaľ nepociťovali. Postupom času sa totiž vaše telo mení a implantáty, ktoré máte teraz, vám už neskôr nemusia vyhovovať.

Náš TIP: Na presné detaily záruky, ktorú značka vašich implantátov ponúka, sa nikdy nezabudnite opýtať vášho chirurga.

Siklienka - Nagor - Rozhodnutie je len na Vás

Prečítajte si ďalšie články

7 otázok o silikónových implantátoch, ktoré ste sa (doteraz) hanbili opýtať

7 otázok o silikónových implantátoch, ktoré ste sa (doteraz) hanbili opýtať

Zväčšenie poprsia silikónovými implantátmi nie je v dnešnej dobe žiadnou raritou, ale skôr rutinným estetickým zákrokom. Ak patríte k ženám, ktoré v súčasnosti zvažujú podstúpiť chirurgické zväčšenie poprsia so silikónovými implantátmi, dnešný článok vás určite poteší. Zamerali sme sa v ňom totiž na otázky, na ktoré tak ľahko nenájdete odpovede.