Ak túžite po hladkej tvári, výraznejšej brade a plných líčkach bez prepadnutých miest, máme pre vás ďalší zaujímavý tip. Vďaka nemu docielite mladistvý výzor prekvapivo rýchlo a bez skalpela.

Pokiaľ patríte k ženám, ktoré si v rámci starostlivosti o svoj zovňajšok rady doprajú len to najlepšie, produkt TEOSYAL RHA 4 by ste určite mali poznať. Jeho jedinečnosť spočíva vo vysokej schopnosti odolať tlaku, ktorý na aplikovanú kyselinu hyalurónovú vyvíja naša koža a okolité tkanivá. Zároveň je však  elastický a prispôsobuje sa pohybom tváre. K ďalším pozitívam patrí i dlhotrvajúci účinok, prirodzené výsledky, schopnosť materiálu dokonale splynúť s okolitým tkanivom a menej opuchov po jeho injektovaní. Výplňový materiál TEOSYAL RHA 4 dodáva objem do líc, brady, sánky, spánkov a okamžite vyhladí aj veľmi hlboké vrásky.

Najlepší objemový výplňový materiál

Proces starnutia na našej tvári

Za vznik hlbokých vrások môžu nielen genetické predispozície človeka, ale tiež fakt, že počas života sa nám objem na tvári posúva smerom nadol. Líca máme každou ďalšou sfúknutou sviečkou na narodeninovej torte prepadnutejšie, koža je ochabnutejšia, kontúry brady a sánky sa strácajú a očné viečka klesajú. Pre všetky milovníčky jednoduchých, a najmä neinvazívnych riešení, máme dobrú správu. Vďaka dynamickému výplňovému materiálu TEOSYAL RHA 4 sa korekcie vrások už báť nemusíte. Dynamická kyselina hyalurónová  znamená, že sa tento výplňový materiál prispôsobuje každému pohybu tváre a pomáha zachovať jej mimiku a výrazy. Črty tváre sa obnovia, no zároveň zachovajú mimické pohyby tváre klienta. Jeho tvár nepôsobí umelým dojmom, pretože kyselina sa dokonale prispôsobí výrazom tváre.

Ocenenia ako potvrdenie jedinečných vlastností

Aj tento produkt je súčasťou obľúbenej rady výplní na báze vysoko čistej kyseliny hyalurónovej Teosyal RHA. Švajčiarska spoločnosť TEOXANE Laboratories si na jej vývoji dala naozaj záležať, o čom svedčí i množstvo ocenení, ktoré za ne od uvedenia na trh v roku 2014 získala:

Rok 2015, Paríž: Kongres AMEC – ocenenie Najlepší výplňový materiál roka 2015 (3rd Anti-Ageing & Beauty Trophy), rada výplni TEOSYAL RHA.

TEOSYAL - prestížne ocenenie

Rok 2016, Paríž: Kongres AMEC – ocenenie Najlepší produkt na zlepšenie kvality pleti roka 2016 (4th Anti-Ageing & Beauty Trophy), produkt TEOSYAL RHA 1.

TEOSYAL RHA 1 najlepšia kyselina hyalurónová

December 2016, Ocenenie Aesthetic Awards ako Najlepší injektovateľný produkt roka – Teosyal RHA. (Award for Injectable Product of the Year). Cena býva udelená najlepšiemu výrobcovi injektovateľného produktu.

TEOSYAL RHA prirodzená kyselina hyalurónová

Tým zatiaľ posledným ocenením je 5th Anti-Ageing & Beauty Trophy ako Najlepší výplňový materiál roka 2017. Ocenenie bolo odovzdané počas  kongresu AMEC, ktorý sa konal 15 – 16. septembra 2017 v Monte Carle.

Známy aj na Slovensku

Na účinky výplňových materiálov Teosyal RHA nedá dopustiť ani odborníčka MUDr. Diana Višňovská, ktorá sa korekciami estetických nedokonalostí zaoberá denne na novej exkluzívnej klinike v Bratislave – Concept Clinic. Čím ju zaujal práve tento produkt?

Rezilientná kyselina hyalurónová v produktoch TEOSYAL RHA je špeciálne zosieťovaná, vďaka čomu je aplikovaný materiál veľmi plastický, elastický, vypĺňajúci vrásky prirodzene pôsobiacim spôsobom s redukciou možnosti nahmatania materiálu v koži. Potvrdzujú to aj klientky, ktorým bol v minulosti aplikovaný iný výplňový materiál s kyselinou hyalurónovou.“

MUDr. Diana Višňovská Concept Clinic

Pripomeňme si aj ďalšie produkty z tejto rady:

Teosyal RHA 1

Ak vás trápia jemné vrásky okolo očí či úst, prípadne vráskavá pokožka na krku a v dekolte, potom je výplňový materiál Teosyal RHA 1 ten správny pre vás. Má totiž jedinečnú schopnosť natiahnuť sa a prispôsobiť mimickým prejavom človeka. Tým zabraňuje vzniku vrások a pomáha zachovávať pokožku vitálnu i sviežu. Jeho zloženie zabezpečuje optimálnu hydratáciu pleti a dlhotrvajúce zlepšenie jej elasticity.

Vrásky na krku vyhladenie

Teosyal RHA 2

Tento produkt vyhladí stredne hlboké vrásky na vašej tvári účinne a za krátky čas. Je jednotkou na trhu pre dokonalé a bezpečné zväčšenie pier, bez problémov sa prispôsobí každému úsmevu, artikulácii či špúleniu. A to všetko s minimálnym opuchom a maximálne prirodzene!

Zväčšenie pier kyselina hyalurónová

Teosyal RHA 3

Výplňový materiál Teosyal RHA 3 je určený na korekciu hlbokých vrások na celej tvári ale môžete ho využiť, aj keď si želáte dodať výraznejší objem vašim perám. Mračte sa, smejte, gestikulujte bez obmedzenia. Vďaka dynamickej výplni Teosyal RHA 3 bude vaša pleť vyzerať mladistvo, pričom akékoľvek obavy zo straty mimiky môžete okamžite vypustiť z hlavy.

Nezabudnite, že …

Pridané anestetikum (lidokaín) pre takmer bezbolestné injektovanie je v prípade všetkých štyroch dynamických výplní TEOSYAL RHA samozrejmosťou.

 

Prečítajte si ďalšie články

TEOXANE [3D] Lip: To najlepšie pre vaše pery!

TEOXANE [3D] Lip: To najlepšie pre vaše pery!

Pery sú od nepamäti symbolom zmyselnosti a príťažlivosti, ktorý púta pozornosť (nielen) opačného pohlavia. Vďaka nim sa môžeme vyjadriť formou úsmevu, bozku, či slova. Malé, veľké, úzke, plné, jemné, či zmyselné - názor na ideálne pery sa líši v závislosti od doby, krajiny, tradícií, vplyvu médií a od osobného vkusu. Na jednom sa však zhodneme všetci, krásne pery by mali byť predovšetkým vyživené a zdravé.