Hoci v nás už Duch Vianoc pomaly odznieva, množstvo krásnych okamihov máme ešte len pred sebou. Na rade sú nielen prípravy na silvestrovskú noc, ale i niekoľko nezabudnuteľných plesových večerov hneď v úvode nového roka. S podtitulom "Ako počas nich zažiariť" sme si pre vás pripravili zopár užitočných rád.

Ich gro spočíva v používaní medicínskej kozmetiky TEOXANE. S touto kvalitnou značkou docielite mladistvý vzhľad neinvazívne a rýchlejšie, než by ste čakali. TEOXANE Laboratories patria medzi špičku v oblasti anti-aging starostlivosti, veď svojou bohatou ponukou klinicky testovaných produktov s inovatívnym zložením nesklamú ani najnáročnejšie zákazníčky.

Teoxane kozmetika

Sezóna plesov, sezóna oslnivého výzoru

Aj v prípade starostlivosti o zovňajšok platí, že na maličkostiach záleží. Ak patríte k ženám, ktoré si dávajú záležať na každom detaile, zdravú a krásnu pleť určite vnímate ako základ. My vám v nasledujúcich riadkoch prezradíme, ako získať dokonalý vzhľad a viditeľné omladenie v závislosti od toho, kedy vás slávnostná udalosť čaká. Nevynecháme pritom ani tipy iba niekoľko hodín pred začiatkom plánovanej akcie.

14 dní pred … ošetrenie s TEOSYAL Redensity I alebo RHA 1

Aj štrnásť dní pred plánovanou akciou máte dostatok času odstrániť následky stresu, nedostatku spánku či známok času na vašej tvári. Pri tejto časovej rezerve vám odporúčame vyhľadať odborníka priamo na niektorej z estetických kliník. Pri návšteve estetického lekára totiž môžete podstúpiť aplikáciu kyseliny hyalurónovej, pričom efekt zákroku býva okamžitý. Počas dvadsaťminútového sedenia lekár jemnými injekčnými vpichmi aplikuje materiál nielen do celej tváre, ale tiež dekoltu a krku. Mladším ročníkom odporúčame produkt Teosyal Redensity I, pre skoršie narodené dámy zas produkt RHA 1. Čím sú špeciálne?

LIGHT filling s s TEOSYAL Redensity I – je revitalizačná omladzujúca technika, pri ktorej sa mnohopočetnými mikrovpichmi intradermálne aplikuje účinný roztok plný výživných látok, čiže minerálov, aminokyselín, antioxidantov a vitamín B6, základom je však 15 % nezosieťovaná kyselina hyalurónová. Výsledkov sa dočkáte ihneď po prvej aplikácii – pleť je na pohľad zdravšia, schopná odrážať svetlo, menej vráskavá, pružnejšia a žiarivejšia.

Pre staršie ročníky je určený produkt TEOSYAL RHA 1. Ak vaša pleť pôsobí povädnuto, bez života a potrebuje rozžiariť, opäť správna voľba. TEOSYAL RHA 1 obsahuje polozosieťovanú dynamickú kyselinu hyalurónovú. Pokiaľ je produkt aplikovaný injekčne ako mezoterapeutická metóda, výsledkom býva spevnená pokožka a prirodzený lifting celej tváre, krku a dekoltu.

Vrásky na krku vyhladenie

Efekt oboch ošetrení je okamžitý, avšak výsledok sa v priebehu nasledujúcich štrnásť dní ešte zlepšuje. Keďže pri injekčnej aplikácii hrozí riziko začervenania pokožky a vzniku menších modriniek, absolvujte ju najneskôr dva týždne pred plánovanou udalosťou. Potom však budete mať istotu, že počas večera prítomných oslníte bezchybným zovňajškom.

Pár hodín pred … TEOXANE anti-aging SOS rituál

SOS v názve nie je náhodné. Ak vás zaujalo naše tretie odporúčanie, s najväčšou pravdepodobnosťou ste návštevu kozmetického salónu či dermatologičky nestihli. Ešteže existuje možnosť, ako počas plánovaného večera vyniknúť. Stačí dodržať tri jednoduché kroky určené pre ošetrenie pleti v pohodlí domova.


1. Ako prvé stavte na účinky unikátnej TEOXANE RHA hydrogel mask. Za jej úspechom stojí inovatívna kombinácia hydrogélu a patentovanej rezilientnej kyseliny hyalurónovej, využívanej napríklad pri injekčnom vypĺňaní vrások. Počas vyvíjania TEOXANE RHA hydrogel mask experti vsadili na hydrogél, a to pre jeho chladivý účinok, prispôsobivosť a schopnosť absorbovať množstvo aktívnych účinných látok.  RHA hydrogel mask sa postará o vašu pokožku na tvári aj krku, keďže na ten sa pri omladzujúcich ošetreniach obvykle zabúda.

2. Po použití masky RHA hydrogel mask vám odporúčame pokračovať v starostlivosti produktom TEOXANE RHA Serum. Ihneď po nanesení na tvár zanecháva pokožku hebkú a hydratovanú. RHA Serum zjednocuje tón pleti, pokožku revitalizuje, vypína, chráni, hydratuje a obnovuje hĺbkový regeneračný mechanizmus kože. Okrem vysokej koncentrácie účinného komplexu TEOXANE (Rezilientná kyselina hyalurónová + Dermo-reštrukturalizačný komplex + Novhyal) obsahuje aj Unitamuron H-22. Vďaka nemu je TEOXANE RHA sérum ešte účinnejšie.

3. Svojimi účinkami vás nesklame ani ošetrujúci krém TEOXANE Advanced Filler, ktorý obnoví pevnosť pokožky, poskytne jej dlhodobú hydratáciu a vyplní vrásky. Vďaka jemnej štruktúre sa krém rýchlo vstrebe do pokožky, vyrovná ju, spevní a zvláčni. Po týchto troch krokoch je vaša pleť dokonale pripravená na nanesenie make-upu.

Ako vidíte, na to, aby ste si vysnívaný večer užili na maximum a prítomných ľudí oslnili mladistvejšou a zdravo vyzerajúcou pokožkou, nikdy nie je neskoro. ?

Prečítajte si ďalšie články

Hydratácia pleti počas zimy? Žiadny problém!

Hydratácia pleti počas zimy? Žiadny problém!

Keď sa povie hydratácia pleti, väčšine z vás pravdepodobne napadne slovné spojenie pitný režim. A niet divu, veď práve nedostatočný príjem tekutín môže zapríčiniť predčasné starnutie pokožky a ochabnutie pleti, čo sú chybičky krásy, ktoré po dlhšom strádaní napravíte prirodzenou cestou už len ťažko.