Naša spoločnosť sa k estetickým úkonom stavia ešte stále veľmi rezervovane. A pritom už dávno neplatí, že úpravu pŕs, zväčšenie pier či vyhladenie vrások na tvári pravidelne podstupujú iba ak playmates či iné ženy živiace sa svojím výzorom.

Vezmime si prsia. V skutočnosti by ste boli prekvapení, koľko žien vo vašom okolí už má, respektíve zvažuje augmentáciu silikónovými implantátmi. Práve z dôvodu pretrvávajúcich predsudkov podaktorých ľudí takéto zákroky (či pohnútky) radšej taja. A nemalo by náhodou platiť: Vaše telo, vaše rozhodnutie? Práve touto myšlienkou sa totiž riadi i jedna veľmi úspešná a múdra žena, ktorej budeme v dnešnom blogu venovať extra pozornosť.

Za všetkým hľadaj ženu

Vraví sa, že niektoré veci dokážu pochopiť iba ženy navzájom a medzi ne určite patrí aj nespokojnosť s vlastným zovňajškom neraz ústiaca do komplexov a pocitu menejcennosti. Pritom duševná vyrovnanosť a láska k vlastnému telu je pre dosiahnutie trvalého pocitu šťastia kľúčová. Uvedomuje si to i obdivuhodná Ayse Kocak, jedna z najinšpiratívnejších žien sveta a prezidentka spoločnosti GC Aesthetics. Ak vás príroda príliš neobdarila, nedávno ste dokojili svoje dieťa, v poslednej dobe ste rapídne schudli alebo sa len chcete cítiť príťažlivejšie a páčiť sa partnerovi, isto s ňou budete súhlasiť.

Siklienka - silikónové implantáty - Ayse Kocak

Vracia ženám (stratené) sebavedomie

Ayse Kocak je prvá a zatiaľ jediná žena stojaca na čele spoločnosti vyrábajúcej prsníkové silikónové implantáty GC Aesthetics. Nádejná odborníčka na financie, ktorá mala pred sebou rozbehnutú úspešnú kariéru vo farmaceutickej spoločnosti, sa napokon rozhodla prijať výzvu a zasadnúť do čela renomovanej spoločnosti GC Aesthetics. Táto spoločnosť vlastní silikónové značky implantátov EUROSILICONE a NAGOR. Pod taktovkou ctižiadostivej Ayse začali obe značky masívnu kampaň na sociálnych sieťach www.facebook.com/EurosiliconeSlovensko a www.facebook.com/NagorSlovensko zameranú na informovanosť žien po celom svete v ich rodnej reči o všetkých podrobnostiach týkajúcich sa chirurgického zväčšenia poprsia. Ako tvrdí Kocak: “Našou úlohou nie je len vyrábať a predávať zdravotnícky materiál. Pomáhame ženám zmeniť ich spôsob premýšľania o samých sebe. Je len na nich, aby mohli spraviť životné rozhodnutie, ktoré bude pre nich to pravé.“ A má pravdu! Spoločnosť GC Aesthetics vyvíja nemalú snahu na čo možno najvyššiu informovanosť žien o tomto zákroku, ktorý je v skutočnosti vážnym zásahom do organizmu spojený s množstvom rizík a nutnosťou dôsledného dodržiavania predpísanej rekonvalescencie. Nie nadarmo je Ayse Kocak vnímaná ako profesionálka, ktorá stavia psychické a fyzické pohodlie žien nad všetky finančné a obchodné aspekty podnikania. A to je v dnešnej dobe veľká cnosť.

Siklienka - Silikónové implantáty Nagor a Eurosilicone

Prečítajte si ďalšie články